Věrná pomocnice Ina
menu

Věrná pomocnice Ina

Zdravíme Tlapky a jejich příznivce v roce 2016!

Prožili jsme krásné a pohodové Vánoce. U stromečku nás bylo o jednoho více, než bylo doteď zvykem, a o to bylo všechno tak nějak hezčí. Radost z hračky od Ježíška Inuška projevuje ještě dnes. Není to totiž žádný "studený čumák" (a že studený čumák má), ale je to úžasná chlupatá bytost, bez které si už neumíme představit ani den.

Pár dnů po Novém roce čekalo Inu pravidelné očkování. Pan doktor ji prohlédl, zvážil (28,5 kg), píchnul - to Inuška ani nezaregistrovala, pochválil a zas až za rok.

Konečně také napadlo trochu sněhu, snad pár dnů vydrží, protože jsme zjistili, že Inuška sníh miluje. Je ohromně šťastná, když si v něm může zařádit, ale pak už zase spořádaně kráčí vedle vozítka třeba na nákup.

Jinak věrná pomocnice je to každým coulem. Jde se mnou i do koupelny, co kdybych něco potřebovala. Mimochodem - ta koupelna má i s vybavením asi 1,2x1,2 m, přesto mi tam nepřekáží, jak tohle dokáže.... :-)  Za těch pár měsíců, co jsme spolu, se naučila i něco dalšího. Po večeři, kdy má svůj čas odpočinku, tak sama od sebe podá deku, na gauči se ke mně přitulí a položí mi hlavu do klína. Náladu umí teda taky zlepšovat na výbornou.

Tlapky a sponzoři, díky za to, co děláte, díky za to, že jste.

Veronika