První dny s Inou
menu

První dny s Inou

Je to právě 14 dní, co jsme si přivezli domů nového člena naší rodinky – Inu. Mám pocit, že jsme spolu už mnohem déle, celkem rychle jsme se všichni sžili. Myslím a doufám, že se Inušce moc nestýskalo.

Prvních pár dnů Inuška na některé povely reagovala trochu nechápavým pohledem, např. „přines hůl". Ale když poznala lépe náš (teď i její) byt a zjistila, že vše má většinou své obvyklé místo, už ví kde hledat a kam pro to jít. Nebo když jedeme autem, tak sedí stejně jako my na sedadle. Nejdřív odmítala nastoupit, a to s výrazem, že se přece nastupuje vzadu. Teď už jen „hop", připoutat a jede se. Obrovskou radost jí dělá něco donést, třeba když mi po ní Adam pošle zkontrolovat úkol z matematiky - sice neumí do pěti počítat, ale tohle jí jde skvěle :) Moc ráda má polohování, často polohujeme na posteli. Naopak nemá ráda, když pak končíme a musí dolů. To na nás hraje, že právě hrozně tvrdě spí :)

Je nám spolu zkrátka fajn. Velké díky Tlapkám a sponzorům, děláte neocenitelnou věc, kdo nezažije – nepochopí. Díky, díky, díky.

Veronika