Heidy a předvánoční atmosféra
menu

Heidy a předvánoční atmosféra

Ahoj Tlapky,

tak už i u nás zavládla předvánoční atmosféra, takže jsme do našeho programu zařadili pečení cukroví. Nevěřili byste, jak může být zadělávání těsta na perníčky nebo linecké zábavné, když vám u toho asistuje asisťák a štěně :) Heidy je naprosto fascinovaná jak v míse smíchávám všechny ingredience a dělám z nich těsto. Honza nám to zdokumentoval, abyste z našeho pečení taky něco měli :).

Jinak se máme fajně a hafany jsme si přestěhovali zpátky do ložnice, i když občas máme chuť je zase hezky vyšoupnout do předsíně:). V Brně jsme trošku zapadli sněhem, fakt těm psům závidím tu upřímnou radost z toho bílého svinstva, do kterého zapadají kolečka a dokonce i elektrický vozík v něm sem tam zahrabe. A Heidy je úplně natvrdlá Xkrát jí říkám, aby ten sníh nežrala a ona si prostě vždycky najde nestřeženou chvilku a musí aspoň trochu sněhu sežrat.

Cestováni v MHD, kde je teď všude mokro se Heidy vůbec nelíbí, když jí řeknu ať si sedne, vždycky strašně trpí, ne že bych se jí divila, pač mě by se v něčem takovém taky sedět nechtělo, ale je mi jí vždycky trochu líto. Takže doufám, že ten sníh ve městech brzo roztaje a zůstane jen na horách.

Nedávno jsme do školy měli dělat plakát na libovolné téma, tak jsem využila toho, že mám Heidy a udělala jsem plakát o asistenčních psech. Fotku taky posílám, i když asi moc kvalitně se mi to vyfotit nepovedlo. Taky teď chodíme víc nakupovat, ne že by to bylo zrovna moje nebo Heidino hobby, ale dárky a věci na pečení se samy nekoupí, takže to v tom předvánočním shonu, kdy jsou obchody totálně přelidněné, musíme nějak přežít taky.

A taky byla Heidy poprvé na hřbitově. Byli jsme dědovi položit na hrob kytičku a popřát hezké svátky. Heidy má asi na hřbitovy stejný názor jako já, pač byla nervózní a furt kňučela, ale přežily jsme to obě. V sobotu jsme byli v kině a Heidy usnula a chrápala tak, že to bylo slyšet ještě dvě řady pod náma. Aspoň měli lidi ten film trochu zpestřený, i když někteří po nás trochu blbě koukali, ale co Heidy se aspoň hezky prospala :)

Další novinky mě nenapadají, čaj mám dopitý, Heidy už do mě šťouchá čumákem, tak se ozveme zase po svátcích:).

Všem z Tlapek přejeme krásné prožití vánočních svátků, hlavně pohodu a do nového roku hodně zdraví, štěstí a spoustu dalších šikovných asisťáků, kteří budou pomáhat a rozdávat úsměvy.

Adéla, Honza, Heidy a Danny :)