Život s Harrym
menu

Život s Harrym

Milá Hanko, Petře a všichni v Pomocných Tlapkách,

rok se s rokem sešel a my tu máme naše bilancování a posíláme krátkou zprávu o našem životě s Harrym :-). V únoru už to budou teprve dva roky, co máme doma Harryho, a nám všem připadá, že ho máme snad odjakživa a náš život si bez něj nedokážeme už představit. Poslední zprávu jsem posílala po naší dovolené v Chorvatsku a tak budu pokračovat :-). Společně jsme se viděli při úžasných promocích, které byly opravdu slavnostní, nádherný zážitek, ještě jednou moc děkujeme. Do Plzně, jsem se vrátili na rekondice, které jsme hravě zvládli, večer poseděli s novými dvounohými i čtyřnohými kamarády. Byl to pro nás prima den, ověřili jsme si, že vše děláme, jak máme, na Elišku i Harryho jsme byli moc pyšní, šlo jim vše krásně. Pouze se nám Harry trochu zasekl u přivolání na volno a četl si dlouho místní noviny, ale to vypilujeme :-).

V září nám začala škola a s ní ranní vstávání, úkoly, volnočasové aktivity a celotýdenní povinnosti :-). Překvapivě tento režim Harrymu vyhovuje nejvíce, přesně ví co se bude kdy dít a je spokojený, jak zůstaneme doma, tak mu naopak několik dnů trvá než se srovná, že se nevstává a my nikam nejdeme :-). Ráno Elišku společně s Harrym budíme, pak donese hřeben, přinese, boty a oblečení, po snídani zkontroluje zbylé drobečky, vyvenčíme a jdeme do školy, po obědě vyzvedneme holky v jídelně, uděláme úkoly, zacvičíme – to Harry přináší berličky a botky, případně jdeme na procházku nebo do dramaťáku, odpočineme si – krásně si Eliška uvolní bolavé svalíky před cvičením nebo pak večer po cvičení, pohrajeme, na jedničku s hvězdičkou zvládnou před koupáním samostatné vysvlečení ponožek, kalhot i spodního prádla :-). Harry pomáhá s uklízením hraček, je to velký pořádník, posbírá všechny zapadlé hračky :-). S příchodem zimy, Elišku trápí ekzémy a vyrážky kolem pusy a obličeje, ale stačí 14dní Harryho olizování a je to v pohodě :-).

V listopadu jsem byla na operaci štítné žlázy. Ne nadarmo se říká, že Sytý hladovému nevěří, věřila jsem, že psychicky se musí člověku při canisterapii ulevit, ale na vlastní kůži jsem si teď vyzkoušela, jak nádherný pocit člověk zažívá fyzicky, když ho bolí všechny svaly, má nepopsatelnou únavu, že už nevyleze z postele, to drží Harry službu i u mne... Moc mi pomáhá, nevím jak pozná, že mi je zle, protože se u mě vždy objeví v pravý okamžik, stejné je to i s návaly zimnice, nejdříve jsem chtěla aby si ke mně lehal jako při polohování, ale on jak jsem se klepala tak mě vždycky zalehl celou, nejdřív jsem protestovala, ale pak jsem přišla na to, že je to nejúčinnější a za chvilku se prohřeju. Nyní oceňuji i jeho velikost, na moje tělo akorát :-).

Málem bych zapomněla na krásnou narozeninovou oslavu generálního ředitele pojišťovny Kooperativa, který se rozhodl pro oslavu svých narozenin uspořádat den pro děti z dětského domova v Počernicích a pro děti s asistenčními psy. Nádherná akce, spousta zábavy, příjemní lidé, super jídlo, pití, co víc si přát :-). Děkujeme !!!!! Holky přijely tak nadšené jako dlouho ne, tetovačka vydržela 14dní, zážitky na celý život.

Tento týden si užíváme vánočních prázdnin, musíme tedy pilně cvičit a dělat úkoly, ale nemusíme vstávat :-).

Moc děkujeme, že Vás máme, že máme úžasného parťáka do nepohody Harryho :-). Přejeme Vám do Nového roku 2014 hlavně pevné zdraví, štěstí, lásku, pohodu a spoustu spokojených klientů jako jsme my.

Děkujeme Honlovi a Harry