Rodina Honlova a Harry
menu

Rodina Honlova a Harry

Milé Pomocné Tlapky,

půl roku uteklo jako voda a my Vám posíláme krásný pozdrav a pár řádků co je u nás nového.

Celé léto Eliška bohužel trávila po operaci v sádrách, ale na konci léta se konečně dočkala sundání a následné bohužel velmi bolestivé rehabilitace, kterou jsme opět absolvovali ve Fyzio Beskyd ve Frýdku Místku, kde jsme moc spokojeni. Harry nás samozřejmě všude doprovázel, nikde nebyl žádný problém s přístupem a tak mimo rehabilitaci jsme zvládli i malinkaté výlety po okolí Beskyd a hlavně si užívali posledních dní prázdnin a pohody.

V září nastoupila Eliška, Anežka a Harry již do páté třídy a začaly každodenní povinnosti s úkoly. Eliška po operaci tráví nyní většinu času na vozíčku, na kterém se pohybuje, jak ve škole tak doma, a tak Harryho využívá daleko více na podávání všech spadlých předmětů, tužky, sešit, učebnice apod. a podávání věcí pro ni z nedostupných míst kam nedosáhne telefon, ovladač, lahev s pitím apod. Více dbáme na Elišky samostatnost v oblékání a vysvlékání a tak tady Harry trochu odpočívá a oblečení spíš podává.

Podzimní prázdniny jsme opět trávili na rehabilitačním pobytu společně s Harrym a teď už si užíváme předvánočního času, těšíme se na Ježíška, a pokud to počasí jenom trochu dovolí i malou procházkou. Máme se tedy krásně, i když nějak moc rychle a hekticky.

Z celého srdce bychom Vám chtěli popřát do Nového roku pevné zdraví, protože bez něj ten život stojí za prd, prima kamarády ať už dvojnožce nebo čtyřnožce, štěstí, lásku a pohodu. Moc Vám děkujeme za našeho prima parťáka do nepohody, který je nedílnou součástí naší rodiny :) a bez něj bychom si nedovedli náš život představit. Když ho miluješ, tak není co řešit :) a my všichni ho opravdu milujeme.

Rodina Honlova a Harry