Pozdrav od Harryho
menu

Pozdrav od Harryho

Milé Tlapky,

zdravíme Vás v Novém roce a píšeme pár řádků co je u nás nového. Hlásíme, že se máme moc dobře, všichni jsme zdraví, Ježíšek na nás nezapomněl a donesl spoustu dárků i Harrymu.

Harry je už velký mazák a chová se jako správný asisťák dospělák, nevadí mu dětské pokušitelské návštěvy, neláká ho cukroví, tedy alespoň v naší přítomnosti :), petardy Harrymu také nevadí... Ale když se vrátíme ještě k létu tak polovinu prázdnin jsme trávili opět v Beskydech na rehabilitačním pobytu v lázních, o víkendech jsme odpočívali a výletovali. Eliška zajížděla, nový elektrický vozíček, a i když se trochu bála, zvládla i Pustevny a vyjela k soše Radegastu a zdolala krásy Beskyd.

Harry nás samozřejmě všude doprovází, zvládl všechny výšlapy, výlety a nikde nebyl problém s přístupem. V Olomouci jsme navštívili interaktivní pevnost poznání, kde bylo vše krásně bezbariérové a Harry zažil i promítání hvězdné oblohy s výkladem, návštěvu dvou pohádek v multikině a spoustu další zábavy. Zasíláme i pár fotek z léta.

Podzim utekl jako voda, zvládli jsme i poprvé předvánoční výlet do Prahy. Musím přiznat, že jsme se poprvé pohybovali po Praze hromadnou dopravou a tak při počtu naší skupiny jsem měla trochu obavy – dva vozíčky, jeden kočárek, dvě chodící Anežky, jeden Harry a čtyři dospělí. Nejtěžší bylo uhlídat, aby všichni vystoupili na stejné zastávce a naopak zase všichni nastoupili do stejného vozu, ale zvládli jsme to krásně a viděli všechny památky Prahy. Všude bylo plno turistů a ulice byli přecpané, ale Harry byl super a nikde nebyl žádný problém, všechno šlo krásně a hladce. Prostě bylo vidět, že Harry hromadnou dopravu zvládl levou zadní a nebylo potřeba mít pochyby či se něčeho bát.

Ke konci roku jsme u nás doma přivítali návštěvu Tlapácké rodinky Sekaninů s Charliem a znovu jsme si uvědomili, jak velký kus práce musíte odvést a předat tak úžasné dvě kobylky jako je Harry a Charlie. Když tak přemýšlím, měli jsme docela akční půl rok a Harry je poměrně společensky vytížený :). Elišce podává vše co je potřeba, pracuje krásně a na první povel. Neumíme si představit, že by Harry nebyl součástí naší smečky. Hlasíme, že je vše jak má být a my se moc těšíme na nové zážitky a výlety v tomto roce. V lednu nás čekají monoski na které se moc těšíme, v únoru zase lázně.

Do Nového roku Vám z celého srdce přejeme hodně zdraví, štěstí, lásky, spousty spokojených klientů jako jsme my a úžasných pesanů jako je Harry :), protože jste prostě božžžííííí.

Mějte se krásně.

rodina Honlova a Harry