Pár řádků o životě s Harrym
menu

Pár řádků o životě s Harrym

Milé tlapky,

a je tu konec roku a naše milá povinnost, napsat pár řádků o našem životě s Harrym. Prožili jsme společně první vánoční svátky. Harry byl vzorný, lákadla v podobě různých pochutin zvládl „levou zadní“, přibrali jsme pouze my, Harry si drží svojí „hraniční váhu“. S holkama na Štědrý den rozdával dárečky, ten svůj si našel okamžitě :). Přes vánoční prázdniny, lenošíme doma, občas zvládneme nějakou návštěvu a to je pak Harry šťastný, když se společně vrátíme a on je zase ve svém domácím prostředí, z toho vyvozuji, že se mu u nás líbí a je spokojený. Čeká nás ještě silvestr a s ním spojené dělobuchy a petardy, doufám, že i tuto nepříjemnou tradici zvládneme.

Harry s Eliškou pracuji v pohodě, podávájí tužky, hračky, pití a vše co je potřeba a hlavně se společně zvládnou svléknout bez pomoci. Anežce se v posledních týdnech zhoršilo bolení bříška a vyprazdňování a tak Harryho využíváme i více na masírování bříška i několikrát za den. On je spokojený a Anežce se uleví. Elišce olizuje bolavá kolínka bez mazání :) sám od sebe, stejně tak ruce a pusu. Rádi spolu odpočívají a mazlí se. Eliška byla poslední dny ve škole hodně unavená a vyčerpaná, s Harrym holky vyzvedáváme po obědě ve školní jídelně a pak si doma u pohádky relaxovali, odpočinuli a nabrali síly na další náročný den. Zasíláme i pár fotek – několik pracovních, mazlících, rozdávaní dárků, líbačka pod jmelím, učení matematiky... no prostě několik okamžiků z posledních dnů.

V těchto svátečních dnech bych Vám za naší celou rodinu ráda poděkovala a popřála do Nového roku pevné zdraví, lásku, štěstí a optimismus.

Děkujeme.
Honlovi a Harry