Krásný prázdninový pozdrav
menu

Krásný prázdninový pozdrav

Milé Pomocné Tlapky,

sice se zpožděním, ale o to s větším nadšením Vám posíláme krásný prázdninový pozdrav. Přemýšlím co napsat nového a co je u nás nového. Harry se má totiž pořád stejně dobře, pracuje krásně, pro Elišku je to velký kamarád a parťák. Občas zalumpačí stejně jako panička :), ale oba pak stejně musí poslouchat.

Naše největší novinka je, že se nám v lednu narodilo miminko a tak to byla pro Harryho nová zkušenost, která mu chvilku trvala, než si zvykl na nový režim a rozdělení pozornosti-to nesl v malou nelibosti. Stelinku přijal krásně, hlídá jí a bere ji jako dalšího člena svojí smečky.

Tento půlrok jsme hlavně trávili čas na cvičení a pilně rehabilitovali. Eliška se zotavila po náročné operaci a je pro ni hnací motor, že se postavila na nohy. Vysvědčení dopadlo výborně a v září nás čeká přestup na druhý stupeň. A tak si letos budeme poprvé užívat prázdniny v klidu a doma. Už jsme stihli krátkou dovolenou ve Špindlerově Mlýně. Harry všechny výlety i rehabilitace absolvuje s námi a nikde není žádný problém.

V červenci čeká Harryho malé letní zastřihnutí kožíšku a tak to se mu líbit moc nebude, ale pak to ve vedrech ocení :).

Mějte se moc krásně a pac a pusu zasílají
Honlovi