Harryho bereme jako úžasného člena rodiny
menu

Harryho bereme jako úžasného člena rodiny

Milé Tlapky,

s koncem roku vždy vědomě i nevědomě bilancujeme a musíme říci, že i když byl minulý rok co se zdraví týká slušně řečeno "na prd" a zkoušel, co vydržíme, tak jinak to byl rok krásný - kreativní, tvořivý. Díky Hana Pirnerová, díky Pomocné tlapky o.p.s. a výrobkům z lásky. Rok přátelský, pohodový a opravdu jsme měli tu čest poznat a pobýt mezi opravdovými přáteli a poznat jejich opravdovou pomoc.

Harryho bereme jako úžasného člena rodiny a náš život si bez něj nedokážeme představit, moc dobře si uvědomujeme, jak důležitou roli v našich životech hraje, když je potřeba je trpělivý společník, jindy hravý a poletující střeštiprdlo, které nám zvedá náladu, za chvilku zase pracant při trpělivém podávání a polohování u pohádek, kontaktní a vždy připraven olíznout na pozdrav. Moc dobře ví, kde máme boty, hřeben, kde najde Elišky lahvičku s pitím, kam se uklízí ponožky a prádlo. Jako jediný člen naší rodiny opravdu, ale opravdu třídí plast a mnoho dalších věcí. Procházky jsou pro nás oba úžasným relaxem a ozdravným pohybem s nabíráním potřebných sil a ubíráním nepotřebných kil :-). A ještě jedna důležitá zpráva, s Harrym nikdy nezaspíme. Je lepší jak budík, vždy přijde, pět minut před zazvoněním zkontrolovat, jestli se bude vstávat, nebo je víkend a trochu si pospíme.

Další rok uběhl jako voda a jsme plní očekávání, co nám přinese rok Nový. Pevně věříme, že si ho užijeme lépe než ten minulý a těšíme se na společné chvíle, protože ty jsou ty nejdůležitější a ty nám nikdo nevezme :).

Děkujeme za podporu, pomoc, za Harryho a máme Vás rádi a zase v létě se ozveme.

Honlovi a Harry

 

Haf, haf milé Tlapky,
jen Vám chci říct, že já se mám dobře. Ježíšek mi přinesl taky dva dárky a tak jsem byl asi mooocccc hodný. Žádné cukroví, chlebíčky ani jiné pochutiny jsem nesežral a při Silvestru jsem se choval jako by to byl každý jiný den. Petardy mi nevadí - jsem  prostě kliďas. Jen to ponocování není na mě. Už se těším, že budeme zase chodit v osm spát a budu mít svůj večerní klid (z toho jsem byl trochu nesvůj).  Žádná kila navíc o Vánocích tedy nehrozila, procházky ve sněhu jsou supr, sáňkování taky. Jen by mě občas taky mohli vozit.

Zdravím -  pac a pusu zase v létě.
Harry