Dopísek od štěněte
menu

Dopísek od štěněte

Ahoj Hani,
Harry posílá krátké hlášeníčko:

Sníh se mi moc líbí. Dokonce jsem na paničku zkoušel, že jsem jako nachlazený a že jako potřebuji často čůrat a tak jsem chodil ven. Ale místo čůrání jsem se rochnil ve sněhu. Smůla, po pár takových pokusech mi na to panička přišla a bylo po legraci. Teď si ve sněhu hraji jen ve "volném dni". Ten mám tak 1-2x v týdnu.

Jinak doma pilujeme spoustu povelů, způsobně jezdím denně MHD do práce, nakupuji v Albertu a byl jsem taky na kosmetice, teda panička. Trénoval jsem tam zůstat na místě. V tom ještě trochu "plavu". Víš, mne vůbec nebaví ležet na jednom místě, když je kolem tolik zajímavých věcí... Když už ale vycítím, že se panička moc zlobí, tak na tom místě zůstanu. Ale už jsem se o dost zlepšil. To jsi určitě viděla na koncertě Čechomoru. Jen nevím, co mne zmohlo ten den nejvíc, jestli to jak jsem se snažil být hodný nebo to, jak jsem se soustředil na tu spoustu lidiček okolo, a že jich tam bylo! Nevíc se mi líbilo, když mne hladila Ewa Farná a ty šikovné houslistky. I fenka Zuzanka byla blahem celá bez sebe. A představ si, konečně jeden člověk poznal, co jsem za rasu!!! Ostatní se paničky ptají, co to má za divného setra nebo chrta...

Teď o víkendu, když bude hezké počasí, se chystáme s paničkou a jejím kolektivem na malý výlet. Pojedeme vlakem a pak půjdeme pěšky zpět do Poruby. Procházka bude krátká, protože s námi jdou malé děti, malý pes a ještě štěně rotvika. Toho už znám, je prima. Tak to by mohlo být vše.

Mějte se moc hezky, všechny zdravíme a přejeme krásné Vánoce.
Harry.