Kamča a Hany
menu

Kamča a Hany

Ahojky, posílám zprávičku ze soužití.

Pokud je u nás vše v pohodě, tak náš den začíná okolo 6:30 hod.,kdy Kamča vstává. Nejdřív ze všeho pohladí Hanču a ta už se z pelíšku přesouvá do obýváku, kde si lehne ke Kamči. Leží a hlídá celou dobu snídaně, a pak asi ještě čtvrt hoďky, kdy já si jdu vypít kávu.To vždy zbystří a já vím,že teď se od sedačky nehne. Potom se přesouváme na WC, kde Hanča otvírá dveře a asistuje při vysvlékání, oblékání, přináší boty k velké radosti Kamči, která jinak nedá, než, že si Hanča zaslouží granulku. Potom odjíždíme do školy, tam Hanča všechny přivítá, rozloučí se s Kamčou a jdeme venčit, buď do parku nebo do lesa. Poté jdeme domů, kdy dostává 1/3 granulí nebo jdeme na nějaké pochůzky vyřizovací.

Odpoledne vyrážíme pro Kamču do školy-velká radost a vítání. Potom jdeme chvíli házet míček do parku, venčit a buď na procházku nebo nakoupit. Je pravdou, že jak Hanča stárne, chce se jí míček nosit čím dál méně, ale vždy to nějak zvládnem. Když Hanča nemá náladu, Kamča je z toho nešťastná, tak to vždy nějak s granulkou vymyslíme. Kolem 17hod. dostává zbylé 2/3 granulí, potom většinou spí. U večeře zas leží u Kamči, pak se trochu pomazlí a Kamča jde do hajan. Poslední venčení je mezi 21-22hod.

Pokud Kamča není zdravotně v pohodě, tak ten režim je samozřejmě jiný, klidový, převážně válející se v posteli, ven se tolik nedostanem, ale Hanča to ani v tomto období nevyžaduje, většinou spěchá domů. Teď budem očkovat vzteklinu a potom boreliozu. Odčervovat budem v dubnu. Teď při té zraněné tlapce Hanča hodně odpočívá, nemá ani zájem o delší vycházky, ale doma nemá problém pracovat. Tlapka se hojí, ale ještě to není ono, chodíme na kontroly na veterinu.

Petruchovi