Zpráva o Gybouškovi
menu

Zpráva o Gybouškovi

Milí všichni "tlapkaři"!

Trochu se zpožděním a tedy s omluvou zasíláme další zprávu, jak se u nás daří Vašemu - našemu Gybouškovi. V minulém půlroce jsme se osobně setkali dvakrát - a to na podzimním veletrhu Hospimedica v Brně, kde se prezentovaly Pomocné tlapky®. Aneta se opět ráda "ulila" ze školy a ráda i s Gybem vystoupila na pódiu. Škoda jen, že Vás pořadatelé výstavy odsunuli do vedlejšího pavilonu a spousta lidí Vás tak nenašla. Škoda.

Potom v prosinci v Praze na vánočním setkání u naší milé sponzorky paní Nadi Vanišové-Kalinovské, kde jsme měli možnost si popovídat. Díky za upozornění, že máme Gyba "vyžranýho", ještě víc jsme snížili dávky krmení podle Vaší rady a kila navíc už jsou téměř dole. Je to pro nás poučení i do budoucna, že se musí váha kontrolovat a hlídat. Zprávu od veterináře za loňský rok zasíláme poštou.

Jinak byl Gypsy Anetou jednoho dne povýšen, protože prý je: "skoro něco jako můj bratr, akorát že nemluví!" Někdy by taky chtěla vědět, co si zrovna myslí. Kromě toho, že s radostí podává a s velkou trpělivostí předává Anetě spadené věci, otevírá dveře a někdy vysvléká ponožky či bundu (i tatínkovi mikinu po příchodu z práce), tak je taky skvělým "otevíračem" ruky. To když má Aneta v ruce piškot a spastická ruka nejde sama otevřít, Gybo líže prsty tak dlouho a opatrně, až se neposlušná ruka uvolní, otevře a piškot vypadne. Takže spokojenost na obou (všech) stranách. Je tak skvělým terapeutickým pomocníkem. A taky super zahřívá třeba studené nohy. Když potřebuje vyvenčit, drcá do lokte čumákem sedícího, hypnotizuje pohledem a vrtí ocasem tak, že se těm "psím očím" nedá odolat a jde se ven.

Ve škole má Aneta od 3.1. novou asistentku, takže si podesáté bude zvykat na novou tvář, ale spolu s Gybem to určitě zvládnou.

A protože je začátek nového roku, dovolte, abychom Vám všem popřáli hodně zdraví, štěstí, pevné nervy, hodně úspěchů a hodně skvělých sponzorů! Bez nich by se asi těžko dala realizovat Vaše záslužná práce, protože změna zákona je zřejmě v dnešní době v nedohlednu, bez nich by spousta postižených lidí neměla asistenční psy, bez nich by Aneta neměla Gypsyho a "skoro bratra", bez nich by Aneta neměla ten správný vozík a spoustu dalších potřebných pomůcek...A za to děkujeme Vám i jim...

Srdečně Zdraví Zdeněk a Zdeňka Krylovi s Anetou a Gypsy.