S Fredíkem trávíme šestý měsíc
menu

S Fredíkem trávíme šestý měsíc

Milé pomocné tlapky. 
Tak už spolu s Fredíkem trávíme 6. měsíc. Trochu Freda zmátly prázdniny, protože si navyknul na ranní stereotyp během školního roku, kdy děti odchází do školy a školky. Ale zvyknul si rychle na to, že jsou všichni doma a ve společnosti dětí je moc spokojený.

Jelikož jsem v rekonvalescenci a žádná dovolená se letos konat nebude, takže prázdniny trávíme převážně doma nebo u babičky. Trochu nás potrápily úmorné a příšerně teplé dny, kdy se Fredíkovi nechtělo moc ven a ani se mu nedivím. Aby se mohl trochu osvěžit, tak jsme mu koupili malý dětský bazének. Zlákat do vody se ale nenechal a koukal na nás jako by ji viděl poprvé.

Koncem července Matýskovi skončili prázdniny a nastoupil zpátky do školky. Protože i doma jsme každý den cvičili ještě odpoledne a já nyní s Matýskem cvičit nemůžu, museli jsme zařídit rehabilitaci. Začala k nám docházet fyzioterapuetka. Fredík zpočátku koukal co se děje a pak se zapojil do cvičení a podával sestřičce a Matýskovi pomůcky které zrovna potřebovali.

Ale i nám se občas stane nějaká nehoda, a to nedávno kdy Fredík našel Matýskovy brýle položené na sedačce a my jsme si toho nevšimli, že je nosil tak dlouho až je zdeformoval. Naštěstí se nic vážného nestalo. Jinak neustále sbírá co děti rozhážou, takže i ony si zvykly (konečně !!!), že musí za sebou uklízet, za což jsem ráda.

Zrovna dneska mě překvapil Matýsek. Občas si už Freda k sobě přivolá, ale dneska ho poprvé sám od sebe pochválil, když mu Fredík přinesl lahev s čajem do postele. Matýsek seděl na posteli a Fredík vlezl k němu a položil mu lahev do klína. Maty se přitulil a řekl "Frede pašák".