Máme za sebou třetí měsíc
menu

Máme za sebou třetí měsíc

Ahoj,
tak máme za sebou další měsíc, v pořadí už třetí (to to letí).

Fredík už má dokonale zmapované prostředí. Pravidelně se mnou každý den vyzvedává Matýska ze školky a doprovází nás téměř všude. Nedávno jsme byli ze školkou v zoo a Fredík to zvládnul na jedničku. Jen před opicema jsme se museli schovat (byli jsme o to požádáni, protože mají mláďata a psi jim prý vadí), ale stejně když jsme procházeli kolem nich, tak spustili neskutečný křik, když viděli Freda.

Jinak pravidelně děláme masáže, to si užívají oba kluci Matýsek i Fred. Jen canisterapie se nám moc nedaří, Matýsek nevydrží ležet chvíli v klidu. Nejlepší je to po ránu, hned po probuzení, to už se automaticky Matýsek ptá kde je Fred. A to si pak Fredík vleze k Matýskovi do postele a chvíli spolu leží. Jinak v průběhu dne všechno zvládáme od podávání a přinášení různých věcí až po otevírání dveří.

Ale zrovna včera mě Fred úplně dostal. Matýsek šel po obědě spinkat a když se probudil tak začal na mě volat. Já jsem byla zrovna v koupelně a než jsem za ním došla, tak Fred i když byl o patro níž a spal, přišel do ložnice za Matýskem a lehnul si vedle něj. Já jen stála ve dveřích a nevěřila vlastním očím.

Posíláme pár fotek a těšíme se na promoci.
Lipničtí