Fred po měsíci soužití
menu

Fred po měsíci soužití

Ahoj,
zdravíme tlapky po měsíčním soužití.

Na začátku března jsme odjeli do lázní do Klimkovic. První týden si kluci zvykali na nové prostředí Fredík lépe, Matýsek hůře. V lázních už byli na nás připraveni, věděli, že přijedeme s pejskem. Tady jsou na asistenční pejsky zvyklí, takže všechno bylo bez problémů. Trochu jsme vadili arabským občanům, oni moc pejsky nemusí, ale bylo jim to vysvětleno a akceptovali to-někteří více, někteří méně, někteří nás obcházeli obloukem.

Fredík nás doprovází na všechny procedury, je úžasný, jen občas má potřebu pouklízet tělocvičnu a sesbírat všechny věci co leží na zemi. Je pro Matýska takovou záchranou, když už toho má Matýsek dost, tak si řekne a jde se potulit s Fredem.

Naštěstí nám přeje počasí, tak býváme hodně venku. Fredík miluje aportování míčku, mají s Matýskem jeden oblíbený, je to pro ně velká zábava. Fredík ví, že Matýsek daleko nedohodí, tak než přinese míček udělá ještě jedno kolečko navíc a pak poslušně balónek donese. Zároveň je to i taková neřest, protože když vidí jiné děti hrát si s míčem, tak by přines i ten jejich.

Trochu nás ruší autíčka na dálkové ovládání, kouká na ně a přemýšlí jestli je může chytit.  Jinak se chová ukázkově, budí hodně pozornost. Někteří nám fandí, jiní se cítí dotčeni, že si ho nemůžou pohladit. Posíláme pár fotek.

Katka, Matýsek a Fred.