Pozdrav od Finna
menu

Pozdrav od Finna

Zdravíme Pomocné tlapky v Novém roce.

Nevím jak u vás na Západě, ale u nás na Moravě moc sněhu zatím nebylo. Jen tak 4 dny, ale za to si ho Finn pořádně užil. Válel se s Peťou, dělali sněhuláka, který se jim moc povedl (bohužel jsem to nestihla vyfotit). Chodili na procházky a když zdravotní stav dovolil, tak jsme se vydali na celodenní vánoční výlet.

O vánocích jsme zažili s Finnem taky hodně legrace, hlavně když jsme zdobili stromeček. Kluci dávali baňky dolů a Finn veliký pomocník běhal natěšeně okolo a ocasem je zase schazoval dolů... tak jsme museli převěsit vše o řadu větví víš a hezky všechno uklidit a začit znovu :-) . NJN to je tak když máte doma na vánoce poprvé pejska :-).

Pod stromeček si Finn našel dáreček, který ale bohužel potom věnoval kamarádce Sáře.

Vánoční cukroví nejedl, ale konečně se dostal na požadovanou váhu 30 kg.

Jinak jsme v něm objevili další užitečný poklad - nosí nám věci z auta, když přijedeme z nákupu. :-) Peťa sedí v Kufru a podáva mu věci do tlamy a Finn je nosí domů do kuchyně.

Vyslékání, otvírání dveří, večerní polohování a podávaní věci je úplnou samozřejmostí, tak stále vymýšlíme, čím Finna zaměstnat, ale zatím si pro nás vymyslel lumpárnu on:

Chce aportovat tenisák klidně i večer ve tmě... jsem mu říkala: "prosim Tě, ho nenajdeš", ale zatím ho vždycky našel :-).

4. 2. jede Peťa s Finnem na měsíční pobyt do Sanatorií Klimkovice, tak se těšíme, jak si to užijí, protože pojedou poprvé s tatínkem sami!

Posíláme i pár fotografií a pozdravů,

rodina Dluhošová a Finn