Péťa a Finn na začátku prázdnin
menu

Péťa a Finn na začátku prázdnin

Zdravíme Pomocné Tlapky s třetím příběhem :-).

Skoro celý měsíc Petřík promarodil, takže si kluci spolu docela "pořádně užili". Ráno jsme se nasmáli, jak Finn čekal, že Péťu vysvlékne a on nic, žádný povel... Potom běhal ke dveřím "kdy už vypadneme" a zase nic. Musím se přiznat, že ze začátku jsem nechápala, co se děje, proč je u dveří a pak zase u Petra. Ale pak nám to došlo :-) Tak jsme ho potěšili a řekli: „Neboj Finne, pojedeme k paní doktorce :-)" (to ale netušil, že jede s námi).

Jinak spolu řádí na chodbě, která je dlouhá a Peťa přes vyslovený zákaz neustále hází Finnovi tenisáky i doma :-) Naučil ho donést špinavé prádlo k pračce, taky výhoda.

Začátkem června nás čekala náročná cesta na otočku do Plzně, ale Finn ji zvládl perfektně. Sice jsme nedopadli nejlépe (bylo nám řečeno, že zhubl), ale jinak jsme si to užili. Velká neznámá pro nás bylo odkrývání bazénu a koupání venku. Zatím Finn za námi neskočil, i když občas nakukuje, proč tak křičíme a co se že se tam děje :-)

Jelikož začínají prázdniny (a já chci taky někdy volno) zaučujeme menšího syna venčit. Jednou přiběhl a křičí: "Mamííí, mamííí, Finn kakááá pecky!". Tak jsem vyběhla a říkám si proboha co se stalo. On Finoušek nám žere třešinky!!! Tak teď hezky pěkně obloukem kolem stromu!!!

Začínají prázdniny tak se těším na další rodinné zážitky :-D

M. Dluhošová