Obdivuji Finovou trpělivost
menu

Obdivuji Finovou trpělivost

Sice už začal školní rok, ale je u nás ještě hodně teplo, tak ho využíváme k procházkám a dovádění na zahradě. Peťa s Finoušem zkoušejí chůzi u elektrického vozíku. Obdivuji Finovou trpělivost jak čeká na Peťu, než vše nachystá tak, jak má být. Pak s ním vydrží po zahradě chodit klidně i 20 minut na vodítku, nebo bez něj. Kolikrát mu říkám Peťo nech ho už odpočinout a finn stejně dobrovolně jde...

O prázdninách byl Peťa u babičky s dědou a Finn jel poprvé s ním. Byl to zážitek pro všechny. Finn poznával nové okolí, lidi, nový obchod, a děda podával hlášení, jak se jim tam líbí. Vše dopadlo na 1*.

Hodně lidí nám říkalo, že se jim zdá, že Finn přibral (mě se teda nezdálo). Tak jsme v rámci procházky vyrazili na veterinu se převážit a skutečně přibral celých půl kila :-) Tak jsme se s panem doktorem zasmáli, Finn dostal pochvalu, pan doktor ho prohlédl a zhodnotil, že je v dobré kondici.

Na Jaře jsme byli v Klimkovicích, tam už je Finn taky jako doma. Ví přesně na které procedůry s Petou může a kdy bude na pokoji. Pravidelně se tam potkáváme s rodinou Hanákovou.

Hazení tenisáku, vyslékání, podávání věcí je denní rutina a kdyby to nebylo, tak by Finn onemocněl. To říkaji všichni, co ho znají a já se jen směji, protože tenisáky jsou všude u sousedů na zahradě. Nebo je legrační, jak jdeme a hodíme ho úplně cizím lidem a pak na ně zvoníme a vysvětlujem, protože Finn sedi u plotu a nechce se hnout :-)

S pozdravem

Rodina Dluhošova a Finn