Finn v lázních Klimkovice
menu

Finn v lázních Klimkovice

Zdravíme Tlapky po vylezení ze zimního pelíšku.

Daří se nám skvěle, Finnouš byl s chlapama v lázních Klimkovice. Manžel i Finn tam byli poprvé a myslím, že pobyt zvládli výborně (tedy Finnouška chválili více) :-) Doprovázel Peťu na různé procedůry, kde se choval vzorně, jezdili po různých výletech a chodili a chodili po nákupech...

Musím Finna pochválit za jednu obzvlášť užitečnou věc. Vždy, když na Peťu jde jeho "amok" Finn přiběhne a začne kolem něj běhat s balonkem - jako by chtěl odpoutat pozornost. Petr balonek vezme odhodí a to trvá tak dlouho, až se tomu smějeme a je klid - to je tak úžasné!!! Nevím jak to vycítí, nebo jak jste jej to naučily, ale DĚKUJI!

Jinak aportování, podávaní a polohovaní je samozřejmostí.

Teď dostal Peťa orzety do postele a musí s něma spát. Než si na ně zvykl, to bylo křiku... A Finn, ten vždy přiběhl, hop a už ležel vedle něj a jako by říkal: „Neboj já tu jsem s Tebou!".

Venku si kluci našli novou zábavu, uklízejí spolu hračky. Peťa křičí: „Finne dones hračku!" a Finn běhá a nosí mu hračky na písek...

Byli jsme na očkování a převážení. Finn váží 31 kilo - trošku nám přibral přes zimu, ale on to v létě zase vyběhá. Už teď lítá venku jak šílený za balónkem, s hračkami a za Peťou.

V Květnu jedeme na 14 dní opět do Prahy, tak se těšíme na ježdění metrem. Kluci vzpomínají, jak jsme tam byli loni a měli jsme Finna jen 2 měsíce. Určitě si to užijeme.

Dluhošovi a Finn