Dva měsíce s Finnem
menu

Dva měsíce s Finnem

Zdravíme Pomocné Tlapky,

Šikovného společníka Finna jsme máme doma necelé dva měsíce. Jeho "malý pániček" mu dává celkem zabrat :-). U vás vstával Finnoušek až kolem 8.00, u nás tak tak dlouho určitě nespí. Petřík vstává kolem 6, a než jsme mu vysvětlili, že Finn potřebuje ještě spát, tak většinou vstala celá rodina.

Potom následuje ranní kolotoč převléct Petříka, Finn ho pomůže vysléknout z pyžama.

Teď je na řadě Finn jdeme venčit - teda já jdu venčit a ostatní členové rodiny spokojeně sedí doma... nebo jsou v práci (ať někomu nekřivdím). Peťa se snaží Finna odstrojit, ten s ním má svatou trpělivost, občas se divím, že ho nekousne nebo mu neuteče (já bych už dávno zdrhla).

Peťa se snaží s Finnem pomáhat, dává mu obojek, vodítko, ohlávku, košilku, když přijdeme z venku a je mokro tak mu utírá ručníkem tlapky. Když ho vyčesávám, tak chce taky, ale to jsem mu zatím nedovolila (nemá cit).

Finn na oplátku mu běhá pro tenisák, sundá mu oblečení, prohřívá nohy, otevírá dveře.

Finn má rád pobyt venku na zahradě, kde hlída Peťu na pískovišti, nebo s ním chodí na procházku u chodítka a nebo mu ochotně běhá pro tenisák, který mu hází neustále dokola.

Velmi mě pobavil mladší pětiletý syn, když přišel a říká "mami je ten pes normální?", tak jsem mu řekla "není je asistenční, proč?" a odpověď "protože usnul s Peťou v posteli" :-D

Nového člena rodiny milujeme a jsme rádi, že ho máme.
Rodina Dluhošova