Předvánoční pozdrav ze Zlína
menu

Předvánoční pozdrav ze Zlína

Výňatek z jednoho z pravidelných e-mailů, které Julie (jen tak pro radost) posílá naší paní ředitelce.

Zlín, 10.12. 2003

Ahoj Hani,

Feli je v poslední době jediná moje opora a síla, jsem ti tak ráda, že ho mám a štve mne, že on na mě bude jen doplácet... Nemůžu mu dát ani z poloviny, co by potřeboval a zasloužil. Dobře, že mám zlaté lidi okolo sebe = kámoš, co chodí na flotbálek pravidelně každou neděli s klukama, přichází kvůli Felimu schválně dřív a trochu mi ho v tělocvicně prožene (2 balónky - jeden v tlamě, druhý se chytá a v tlamě vyměnuje ...). Je to supr a hrozná sranda, protože to Felíškovi děsně klouže a taky předvídá a nedá se jen tak obalamutit... Jirku to baví a já mám jistotu, že se F. trochu víc vyřádí a hýbe. A taky ho to moc baví ... pak se kluci musí zavírat, jinak by hrál s nimi :-)

Ještě občas užívám teplo a sluníčko, pokud to jen trochu jde - chodím jen s Felim nakoupit a nedávno jsem měla sraz s kámoškou ve městě. Chtela jít někam na oběd, ale jelikož jsem po průjmu měla pořád dietku, tak jsme nakonec sedly do parku a pokecaly. Feli byl zase po delší době na volno, ale čmuchal si jen chvilinku a pak se natáhl vedle vozíku a jen vše v klidu sledoval - byl moc hodný, tak ani nevím, jest-li se bál, že mu zdrhnu, nebob jest-li už tak zlenivěl. .....

Ve středu minulý týden jsem byla na Lucince Bílé a fakt jsem si to užila a dokonce jsem jí dala i dáreček. :oD) jsem nadšená - nezklamala mě, hrozně ji obdivuju. Jsem z ní úplně hotová a teď ješte víc!!!

V pátek jsem byla na Romeo a Julie na ledě - heč :o)! Trocha kultury před vánocemi, chacha... Neměla jsem lístek, ale měla jsem to slíbené telefonicky přímo z agentury, tak jsem byla zvědavá, jestli mě tam vůbec pustí!! Měla jsem tam být už 16.30h a začátek byl v 17h. Pán si pro mne po telefonu prišel a posadil mě kam jsem si přála - dokonce program za 5OKč jsem dostala jako pozornost od nich. Bylo to moc krásné a za tu hroznou zimu, co jsem musela vydržet to stálo. Fakt jsem moc ráda, že jsem to viděla - kraso, kostýmy, prostě super!!! Na 2.polovinu přišli moji kluci. Feli je správný divák - vše bedlivě sledoval a choval se slušně, jen mu byla zima od země - nechtěl ležet a pak se snažil vlézt Mirkovi do klína. Príště mu vezmu nějakou deku, ať ho ta podlaha tak nestudí (pořád se učím!!!).

Dárky mám už nakoupené a taky zabalené(jen ještě nějakou maličkost pro Simbu)...hurá na Štědrý den. ..... Mej se moc hezky, napiš až ti zbude chvilka a já se zase ozvu.

Papa - Dobrou nocinku a velikánskou pusinku,

Julka a pac Feli