Fellini mezi filmovými hvězdami
menu

Fellini mezi filmovými hvězdami

Asistenční pes Fellini se konečně dostal do té správné společnosti - mezi filmové hvězdy. Se svou paničkou totiž navštívil Zlínský filmový festival.

Ahojky, ano je to Vinnetou (přijel na Zlínský filmový festival) - je bezva a setkali jsme se 5.6.2004 a dokonce jsem dostala i pusinku, Mirek nestihl vyfotit!

Feli byl super a dokonce ukázal, jak mi zvedá ruku... Byli jsme na mnoha filmech, pohybovali se mezi hvězdami a Feli byl ukázkově hodný - všichni z něj byli unešeni a Pavel Nový říkal, že tak hodného a báječného psa ještě neviděl. Bohužel jsme většinou byli bez Mirka a tak nemám fotky....

Jinak jsme teď hodně venku a využívám všech možností mít Felínka navolno - víc pak poslouchá a můžu se na něj spolehnout. Byli jsme i na dostizích a on chtěl pořád běžet s těmi koňmi, chvilku trvalo, než pochopil, že za nimi nemůže a má se jen dívat nebo ležet... Aby se s němi poznal blíž a byl v klidu (příště se neplašil), tak jsme byli u boxu, kde chodily za ohradou po startu a před startem kolečka...

Seznámil se s koňmi a poznal, že mě nijak neohrožují a jsou kamarádi. Za chvilku už ani nepokňukával a byl z něj zas naprostý kliďas. Další starty a dostihy pak už byly v klidečku a v pohodičce, jenže jedinou fotku s Felim jsem nedopatřením smazala. Samotnou mě to mrzí!!!! Mějte se hezky. Opatrujte se. Dobrou noc.

Velkou pusu :o) Papa Julka a pac Feli