Secvičování s Emie
menu

Secvičování s Emie

Nastal den D, kdy  jsme se dočkali a jeli se seznamovat s Emie. Moc jsme se těšili a zároveň trošku báli, zda-li to vše klapne. A už na nádraží klaplo :-)

Dojeli jsme na byt, po seznámení a cca 1,5 h jsme zůstali sami- Já maminka, můj syn Ondrášek a Emie. Samozřejmě vše probíhalo skvěle. Obchod, venčení, podávání věcí atd. Večer už jsme se spolu všichni 3 tulili na gauči. Ondrášek byl klidnější a s Emi se mazlil. Po dlouhé 6 hodinové cestě vlakem jsme byli unavení, tak jsme šli celkem brzy spát.

Druhý den už nebyl pro nás ničím novým. Vyrazili jsme do obchodu, kde se Emi chovala jak správný Šikovný společník, krásně šla kolem regálů-doleva a vpravo nebylo potřeba zdůrazňovat. Čekala kde měla, jen po očku sledovala Ondráška. Dali jsme si polední spánek a odpoledne vyrazili na delší procházku, která byla úžasná. Emi šla pomalinku, aby ji Ondra stačil. Doma si ti dva hráli- Emi pracovala, protože Ondra chce stále něco házet a „poveluje“. Večer jsme se opět tulili na gauči a polohovali.

Přišel den třetí a poté loučení. Nechtělo se nám se rozdělit, ale věděli jsme, že si ti dva padli do noty a vše bude v pořádku. Odjezd byl trošku smutný a už jsme se těšili, až si pro Emičku přijedeme.