Secvičování Emie a Kačenky
menu

Secvičování Emie a Kačenky

Dobrý den.
Dne 16. května jsme se dočkali a velice natěšeni jsme jeli s Kačenkou, mnou a Kačenky tatínkem, se poprvé secvičovat s Emie.

K bytu jsme dorazili dřív, tak jsme chviličku na Emie čekali. Bylo pro nás veliké překvapení, že k nám hned šla a tulila se k nám.

První den byl spíše seznamovací, šla s námi na krátkou procházku na nákup. Poznali jsme, že jde Emie naprosto ukázkově vedle kočárku s Kačenkou, zdůrazňovat povely jsme také nemuseli. Vypadalo to, jako by k sobě patřili odjakživa, naprosto sehraní.

Na bytě si Emie hned lehla ke Kačence a Kačenky tatínkovi a koutkem oka pozorovala, jak vařím. Velké překvapení pro nás bylo, když Emie sama od sebe začala olizováním Kačence masírovat ručičky. Přinášení a odnášení věcí také nebyl problém, dokonce sama od sebe šla do koše vyhodit po Kačence plínku. Po náročném dni jsme šli brzy spát a Emie si nás během noci kontrolovala a jakmile Kačenka ráno zakňourala, Emie hned byla u ní.

Druhý den dopoledne Kačenku Emie prohřívala a ačkoliv je Kačenka dost živá a pořád sebou mele, Emie se nepohnula a trpělivě čekala a pracovala.
Po obědě jsme jeli na výlet do Dinoparku. Cestu autem Emie zvládla a v Dinoparku byla také statečná a od Kačenky se nehnula.
Zpět na bytě chvilku s Kačenkou odpočívala a pak zase pracovala. Prohřívala Kačence zátylek, nožičky i zádíčka a poté olizováním Kačence masírovala bříško, nožičky, ručičky a pro stimulaci  polknutí a neplazení jazyka, olizovala Kačence i pusinku, čemuž se Kačenka moc smála.

Třetí den byl trošku smutný, jelikož jsme věděli, že odjedeme bez ní. Zdálo se nám, že i Emie po nás smutně koukala. Ale věděli jsme, že si pro ni brzy pojedeme. Jakmile jsme Kačenku dali oblečenou do kočárku a Emie nastrojili, šla sama čekat ke Kačence, dokud nepůjdeme i my.

Stala se členem naší rodiny. Kačenka je teď bez ní mírně mrzutá, jistě ji chce mít u sebe už nastálo. Kačenka s ní hodně ožila, když byla mrzutější a Emie k ní přišla, hned se Kačka usmívala.

Věříme, že k sobě obě patří, že přeskočila ta jiskra a budou nerozlučný tým.