Stěhování národa
menu

Stěhování národa

Milé tlapky,

tak už nám uběhl zase měsíc a my jsme tu, abychom se ozvali, co je u nás nového. Tak nového se událo docela dost a to hlavně to, že už několik týdnů jsme jenom balili věci do krabic a pytlů a vlastně všude kde se dalo, aby bylo vše přichystáno ke stěhování, které se uskutečnilo v sobotu. A že těch krabic bylo bohužel jsme je nepočítali ale minimálně 20 určitě a to podotýkám, že to byly jen věci nás dvou s Elzou, ale vypadalo to dost vtipně, a jak samotný nadpis prozrazuje bylo to jako stěhování „národa". Díky super kamarádům hlavně těm co stěhovali, se vše podařilo zvládnout za jeden den a my díky nim můžeme bydlet již v novém. Elza byla bobek z toho trochu zmatená co se to děje a od rána pobíhala kolem mě a sledovala , kam se ty všechny věci z baráku stěhují,ale když jsme dojeli  na jižní moravu kam jsme se přestěhovali a nábytek a hlavně Elzinčin pelíšek když se vytáhl a našlo se mu vhodné místečko Elza se v tu ránu zcela uklidnila a teď už je tu jako doma. Dobré bylo pro ni i to že jsme na bytě byly před stěhováním několikrát, takže měla vždy nějakých pár dní na to aby si to tu mohla prozkoumat a seznámit se a teď už je to ok. Bydlíme teď v moc krásné lokalitě obklopeni lesem a cítíme se tady nádherně a snad tomu tak bude už napořád a pro nás obě s Elzou to bude príma, že budeme mít kam chodit na procházky do přírody, kterou tolik milujeme. Bohužel panička je teď nemocná tak jsme doma a Elza dohlíží abych si pravidelně brala prášky, měla klidový režim,ale byla pozitivní mysli. A tak věříme že se snad z toho brzy dostanu a bude moci nastat to očekávané prozkoumávání okolí se vším dobrodružstvím, co nás kde čeká.

Elza je již členkou rodiny se vším všudy má tu své místo a zastoupení je úžasné jak je vždy pozitivně naladěná a když se stane že se ji něco nezdá tak mývá i dlouhé proslovy o tom co by k tomu chtěla říci je opravdu jako člověk a proto je pro mě nepostradatelná a miluju ji a ona mě a i když si ne každý člověk o nás myslí jenom to dobré my dvě s Elzou víme co pro sebe znamenáme, co můžeme od sebe vzájemně čekat a víme i to že ať se děje a stane cokoliv jsme tu jedna pro druhou a i když jsme spolu teprve krátce mezi námi to není nikterak znát. Podařilo se nám se dobře sladit a tvoříme jeden velký akční tým, který miluje akčnost, dobrodružství, změnu a pohyb a takto jsme šťastni.

Bohužel se omlouváme, ale fotečky tentokrát nemáme, ale až budeme vybalení ze všech krabic a bude tu útulno rádi něco nafotíme a pošleme vám ochutnávku toho nejlepšího.

Všechny Vás moc zdravíme a přejeme jen to nejkrásnější žití jaké jenom jde na tomto světě žít v láskyplném soužití lidí a zvířat vedle sebe.

S láskou vám všem pac Elza a Barča