Barbora Štěpánková a Elza Lady
menu

Barbora Štěpánková a Elza Lady

Ahojte Tlapky,

Všechny vás moc zdravíme z Frýdku. Tak dnes je tomu již 24 dní co jsem si domů přivezla svou čtyřnohou parťačku a kamarádku v jednom. Když jsem si Elzu přivezla domů, první dny se hold snažila aklimatizovat na nové prostředí kterým byl můj velmi prostorný byt. Měla jsem trochu obavy že mi bude tesknit a „plakat" po nocích ale ono nic. Elza spala první noc jak zabitá a to se ji ani nedivím protože jsme měli za sebou velmi náročnou x hodinovou cestu kterou jsme ale zvládly na výbornou. Všude nás chválili jak jsme hezcí apod.:) Obě jsme si to patřičně užívaly a co mě potěšilo bylo i to že nám lidi říkali že jsme skvěle sehrané aniž by tušili že jsme spolu teprve pár dní tak jsem v duchu byla na Elzu velmi pyšná, že nás tak okolí vidí. Po příjezdu domů si Elza vše řádně očmuchala a prozkoumala, pak dostala večeři a šlo se spát. Následující den jsme si udělali procházku k mým rodičům moc se jim líbila a chvíli jsme všichni společně byli na zahradě a povídali si a my dvě s Elzou po čase zase vyrazily směr domů. První dny byla Elza i taková „divoška" hold všechno nové pro ni bylo tak se seznamovala po svém. Už od počátku mi pěkně pomáhá podávat vše co mi upadne, nejraději mi každé ráno podává ortézky a boty to je taková rychlost že někdy žasnu jak rychle to umí je to hold moje šikulka! Začátky byly nad očekávání skvělé vůbec žádné problémy až potom nastaly drobné na tréninku pinpongu kam dojíždím každou středu a kde někteří členové našeho oddílu nechtěli pochopit pravidla které jsou pro Elzu určené, ale nakonec další den po řádné promluvě s mým trenérem se situace uklidnila a teď už s Elzou na tréninky jezdíme rády a v pohodě. Co tomu také dopomohlo byl turnaj, který jsem měla týden po té co jsem si Elzu přivezla,takže Elza byla hozena se mnou do vody a musela plavat zároveň se mnou,ale protože je to holka šikovná zvládla to na výbornou a všem se líbila.

Den před turnajem jsme spaly v jednom Brněnském hotelu poblíž přehrady, takže jsme to měli i s takovým luxusem že Elza se měla jako v bavlnce.

Už mě Elza stihla i pozlobit i tak to bude moje sluníčko, které mám ráda, která mě každé ráno chodí vítat k posteli a probouzí se semnou do nových dnů a je hold jediná koho teď ve své domácnosti mám a jsem za ni opravdu neskutečně vděčná!

Jo a taky vám musím říct že ačkoliv jsem tvrdila že psa do postele brát nebudu, tak už tomu tak úplně není . Občas už i spolu spinkáme a je to příjemné,ale jelikož panička má malou postel tak ve dvou spolu jen usínáme a Elza se pak stěhuje na své místečko kde je ji dobře a kde už začíná i chrápat a to je prý znamení,že už si začíná být více jistá a doma,tak to mě samozřejmě moc těší!

Bohužel ji vtom udělám asi binec, protože to vypadá, že se budeme stěhovat na jih moravy, tak snad si tam spolu zvykneme nanovo a bude se nám tam líbit a budeme se tam potkávat i s dalšími tlapáky jako Ada s Heidy, Dáška s Brutem nebo Peťa s Cyrilem,takže na tyto milé lidičky a hafany se moc těšíme a snad budeme spokojeni a vše to nějak zvládneme i když teď se mi to vše zdá být hrozně těžké a jsem z toho hodně rozčarovaná a někdy i uplakaná,protože nevím kudy kam, věřím že rozhodnutí které musím učinit do středy bude správné a nebudu jej litovat. Takže takto my si žijeme za ten necelý měsíc co jsme spolu a myslím si že až na pár drobností které musíme ještě spolu doladit se máme fajn a jsme hodní:-) Panička jinak před pár dny slavila narozeniny a Elza byla,je a bude tím nejkrásnějším dárkem jaký jsem mohla dostat a i když vím že někdy se chovám jak nemehlo vím že patříme k sobě a jedna bez druhé už nedokážeme být.

Přejeme vám všem do Tlapek, ať se máte krásně a těšíme se snad brzy na viděnou

Bára Štěpánková a Elza

11/2013.