Můj první den v nové rodině
menu

Můj první den v nové rodině

Ahojky, jmenuji se Elvis a jsem další malý asistenční "rošťák", teda aspoň tak mi to řekli.

Narodil jsem se 21.5.09 ve veliké rodině Pirnerových ve Starém Plzenci a tak moje příjmení je "Z bohyne lovu".Mám ještě 5 sourozenců-1 brášku a 4 ségry. Tam jsem si užíval, tam byla maminka a sourozenci a jen jsem baštil,dělal loužičky a hromádky, hrál si a zlobil, ale víc o tom by mohla vyprávět Hanka a její rodina.

No a pak to přišlo, bylo zrovna takový hezký dopoledne, prý bylo 9.července a na naší zahradu se nahrnuly tři nový človíčkové, které jsme tu ještě nikdo neviděl, ale naše Hanka se s nimi bavila, jakoby se znaly, no a oni se opravdu znaly. Byla to moje nová "panička" Marcela se svojí dcerou Terezkou a maminkou, která pak dostala za úkol mě pohlídat v autě.

No a pak mě naložily do té jezdící plechové potvory, které říkají auto, já dostal pohlazení od Hanky a vyrazili jsme na cestu k novému domovu. Ale to se mi ani trochu nelíbilo, brečel jsem dost dlouho,než mě to zmohlo a usnul jsem.

A pak mě to auto odvezlo tak daleko od mojí maminky a brášky a sestřiček a já pořád nemohl pochopit proč mi to udělali a tak jsem plakal a plakal a pak mi moje nová panička přinesla misku s baštou a já si nacpal bříško a tak na hodinu jsem usnul. A když jsem se probudil, tak jsem zjistil,že jsem sám a zavřený v jakési bedně a tak jsem začal znova a pořádně brečet. Jo a mělo to úspěch- najednou se tam objevila panička a vzala mě do náruče a nesla mě zase někam pryč. A pak mě postavila na trávu a říkala něco jako čůrej a kakej-no uznejte, copak já věděl co to po mě chce?! Ale mě se tak moc chtělo a pak mě panička začala chválit, ale mě to bylo úplně fuk, protože okolo to tak zajímavě vonělo a tak jsem se chystal na průzkum a pak se ke mně někdo hrnul a mlaskal na mě a panička mě vzala do náruče a zase mě nesla pryč. Postavila mě až v mém novém bejváku (který stejně pořádně označkuju) a tak jsem začal šmejdit tam, protože tam to taky tak všelijak vonělo. To vám bylo něco. V obýváku jsem se hned chtěl vydrápat na sedačku, ale to bylo hned "nesmíš-dolů" a přitom tam už někdo byl. Všechno co jsem objevil, tak jsem si chtěl zabrat pro sebe, jenže všechno mi zakazovali: tohle nesmíš, tohle je fuj a tak podobně- tak co já vlasně tady mám vyvádět za neplechu. A pak jsem v další místnosti- prý to je Terezky pokoj-objevil móóóc plno pěknejch věcí se kterými by se dalo tak krásně vyvádět J.Ale to se vůbec nelíbilo Terce, zato panička se smála, že jí aspoň naučím uklízet. A abych se nevytahoval, co jsem za ten den všechno stihl a bez odpočinku, tak se musím přiznat, že jednou jsem se paničce schoval do koupelny a tam usnul- když ono tam bylo tak hezky a tma a nikdo tam necoural- a paničce chvíli trvalo, než mě našla. A stejně jsem se zase probudil v tý bedně a mě se tam tak NELÍBÍ. A přitom se snažím jim ukázat, že mě se líp spinká tam, kam si já zalezu. No ale i o tom mě panička přesvědčuje, že to bude tak, jak ona chce a na začátek mi tam dala kamaráda, co je skoro stejně velký jako já.

První noc jsem paničce ukázal, že to se mnou nebude mít až tak jednoduchý a několikrát se mnou musela jít ven- to aby si mě užila, když mě tak moc chtěla. Jo a taky jsem jí budil za to, že mi na krk nasadila takovej koženej páseček- prý obojek- a já ho ani nestihnul ochutnat. A ještě mi na ten obojek připnula další věc- to je prý zas vodítko, abych nikam nezdrhnul (jako kdybych já mohl zato, že venku je taky plno věcí na objevování). Ale to už si nechám na příště, jóó.

Tak se všichni mějte a pozdravujte mojí velikou rodinu u Hanky a moje sourozence a maminku- tý posílám velikananánskou štípanou pusu a taky všechny co mě od teďka znají a těší se na mě až ze mě teda bude ten ASISTENČNÍ PES.

PÁPÁÁ VÁŠ ELVIS