S Elsou to zvládáme skvěle
menu

S Elsou to zvládáme skvěle

Milí Tlapkáči,

to je neuvěřitelné, jak ten čas letí!  Moje čtyřnohá kamarádka začala srpen nejprve společnou procházkou s mojí, jak se říká, sestřenicí z druhého  kolene, Adélou (fotka1 ). Ještě tentýž den Elsa, vyzkoušela jaké je to být chvíli sama doma, zvládla to skvěle, a když jsme se všichni vrátili domů tak radost byla obrovská (fotka 2), ale ještě ne taková, jaká byla, když se mamka vrátila se čtyřdenního pracovního soustředění-přišlo mi, že má snad ještě větší radost, než když vidí trenéra neboli jako u nás říkáme, teréna :).

Elsa standardně dobře podává do kina, dne 27 srpna se mi  povedlo zjistit co na ni platí  ohledně podávání na stůl aby jí to trošku rychleji  stačí říct Nahoru na stůl Klepat rukou nebo hodinkami a dodat Tady- jsem na Elsu strašně hrdá  na  to, jak vše zvládá, a když zrovna něco nejde, jak se snaží. Obdařila jsem Elsu mega dávkou pochvaly  a ona mě mega dávkou olízání-Takže už skoro dosáhnu na všechny věci, co mi spadnou ( tužka, propiska knížka, mobil, ponožka, lžička) -zvedli jsme z trávy, dokonce i  kolík na prádlo a podali babičce.

Venkovní aktivity už se také zlepšily, poctivě trénujeme ke mně, sedni, lehni, čekej, Zůstaň, teda pokud počasí dovolí, trénujeme na zahradě. Vždycky  když jdeme ven na zahradu tak se nejdřív  proběháme, pokud se Else  chce- to poznám  snadno, nastavím trochu vyšší rychlost A u toho řvu fistulí jůůů, když se jí chce tak za mnou přímo letí, buď běhá kolem mě, nebo oběhne půlku zahrady a pak se zase vrátí k nám. Po sprintu si dáme přestávku a pak jdeme trénovat.

Jelikož ráda fotografuji, navštívili jsme specializovanou prodejnu Megapixel Ostrava(fotka 3) kde byl moc ochotný personál, kde naopak nebyl zpočátku přívětivý personál byl podnik Baba Jaga Pizzerie ve Valašské Bystřici, Kde nás málem nechtěla pustit  si  sednout servírka vtipné, tak to bylo to,  že nás nechtěla pustit do staré stodoly, ale poté, co se zeptala svých kolegů se nám asi pětkrát omluvila.
(fotka 4) Byla  u nás návštěva ze Slovenska-  strýc  a teta  společně  jsme navštívili přehradu Bystřička, kde jsme koukali na sem tam opravdu velké exempláře kaprů. Nás  taky možná čeká cesta na Slovensko ke konci září. Co  nás  čeká   určitě  je několik pracovních schůzek kvůli práci a pak návštěva mojí bývalé školy Goodwill ve Frýdku-Místku poněvadž si tam musím vyzvednout papíry ohledně úspěšného ukončení studia.

Momentálně Elsa funguje jako doktorka, protože  jsem chytla kopřivku od Slunce, takže to dost svědí, ale  když mě pořádně olíže, je to jako kdybych vylezla ze sprchy, takže se mi uleví.

Mějte se krásně a buďte zdraví a  žádné deprese na podzim.

Humplíkovi s Elsou