Elsa a oslava narozenin
menu

Elsa a oslava narozenin

  Milí Tlapkáči, 

už se blíží konec listopadu a to je čas na další dávku novinek. Obě složky našeho dvoučlenného týmu slavily narozeniny. Nespojili jsme slavení- jak jsme měli původně v plánu, ale udělali jsme malinké oslavy dvě, abychom měli více svátečních dnů. Pronikla jsem do tajů psí chuti, ale Elsa se nemusí bát-granule zůstanou její. Obdarována byla červeno-černým obojkem a vodítkem. Já jsem dostala mimo jiné i plechovou tabulku s nápisem: „All you need is love and a dog.“

Stejně jako v říjnu, listopad byl měsíc, který jsme strávili buď na zahradě, chozením na benzínku nebo doma, kde se skoro každý den plazím v obývacím pokoji. Snažím se to střídat jednou mně Elsa pozoruje v obyváku, což je skoro pořád samé uhni, mně to nevadí, je to legrační, jindy čeká v pelíšku celou dobu, než se doplazím a můžeme se mazlit. Už otvírá dveře tak profesionálně, že občas říkám teď ne. Elsa moc ráda podává, je občasný rebel, vůbec mi to nepřekáží, protože jsem také taková. S oblibou sundává ponožky či rukavice.

Udělala ze mne o trošičku lepšího řidiče elektrického vozíku, navštívili jsme Veselský kopec nad Odrami, nebyl tam moc dobrý terén, ale doprovodilo nás hezké počasí, Raduň je obec ležící v okrese Opava bylo tam hodně psů Elsa vůbec nereagovala, a také jsme potkali labutě. Mini procházka byla i na Gruni (Gruň je rozsáhlý horský hřeben v části Moravskoslezských Beskyd nazývaných Zadní hory.)

Buďte zdraví a mějte se rádi.
Humplíkovi s Elsou