Elí a deštivý prosinec
menu

Elí a deštivý prosinec

Prosinec nás přivítal deštěm. Bohužel u nás ve vesnici právě probíhají práce na silnici, to znamená, že po návratu z procházky je velké čištění. Trvá mi to docela dlouho, ale Elí je trpělivá a moc hodná. Je sice překvapená, že nečistíme jen tlapky, ale zvykla si velmi rychle. Při procházce nereaguje ani na velkou techniku, okolo které musíme jít.

Po průjmu a medikamentech, které Elí dostala v minulosti, se zatím střevní potíže neopakovaly. Byly jsme na kontrole a vše je v pořádku.

Přípravy na Vánoce Elinka zvládala výborně a myslím, že nejlíp z nás všech. Štědrý den si užila výborně. Dostala novou plyšovou hračku. Pod stromečkem si ji hned našla a má zase co mýt a s čím vítat členy rodiny. Nosí si ji pořád s sebou a je krásné, když má otevřít dveře, zkouší to i s hračkou. To jí pochopitelně nejde, tak mi ji přinese, vrátí se otevřít a hned si pro hračku zase přiběhne.

Teď nás čeká asi nejhorší den pro všechny psy a tím je Silvestr a jeho oslavy. Po poradě s trenérkou, nebudeme používat uklidňující léky. Elinka je citlivá, ale klidná, tak se budeme snažit ji zabavit tak, aby nebyla vystrašená a cítila se s námi v bezpečí.

Tím chceme s Elinkou popřát celým Pomocným tlapkám, sponzorům, výcvikářům i ostatním pejskům hodně zdraví, štěstí, pohody a úspěchů v roce 2014

Elí a Daniela Boháčová