Edý už má vychytané
menu

Edý už má vychytané

Dobrý den všem Tlapkářům i Tlapkám,

jako každý rok zasíláme zprávu o uplynulém roce.

Naše Tlapka Edýsek se má výborně, je zdravý, veselý, samozřejmě očkovaný i odčervený. Jeho panička Zuzka je už velká holka, bylo jí 14 let, ale vztah mají stále stejný. Edý už má vychytané, kdy Zuzka přijede a nemůže se dočkat, stejně tak ona.

Naposledy jsme se viděli při rekondici v dubnu, pak už postupně začalo být hezky a to je náš čas, protože ho většinou trávíme venku. V květnu byla Zuzka součástí akce Běh pro život v Poděbradech. Tato akce probíhala v Poděbradech a byla podporována lidmi, kteří se zúčastnili běhu. Celkově to byla společenská záležitost, mimo jiné běh startoval desetibojař a moderátor Roman Šebrle, který si také zaběhal. Výtěžek z této akce byl věnován třem hendikepovaným dětem a mezi nimi byla právě i Zuzka. Běžela také její setřenice Andrea a některé paní učitelky. A Edýsek nechyběl, také fandil.

Celé léto jsme pak prožili na zahradě, z plánované dovolené nakonec sešlo. Měli jsme jet na hory, jako každý rok, letos nám ovšem nevyšel termín. Je to škoda, protože jak Zuzce, tak jejímu Edýskovi, se tam velmi líbí. A jak máme rádi teplo, tak bychom v zimě chtěli mráz a sníh. Už jenom proto, že je opravdu lepší, když je Edýs mokrý od sněhu než špinavý od bláta. A taky je hezké, když řádí ve sněhu. Ale co se dá dělat, snad se ještě dočkáme.

Vánoce jsme prožili v klidu, ani se zde moc nestřílelo. Pod stromečkem byl dáreček i pro Edýska, dostal krásný nový pelíšek, museli jsme ho s ním hned vyfotit.

Závěrem chceme Vám všem popřát klidný zbytek letošního roku, milé a úspěšné prožití nového roku. Pejskům pohodu, příjemnou a radostnou atmosféru při plnění svých úkolů.

S pozdravem

Zuzka, Petra, Miloš a EDÝ