Edouš stále vykazuje výborné zdraví
menu

Edouš stále vykazuje výborné zdraví

Dobrý den,

moc zdravíme Pomocné tlapky a všem (i pejskům) vše krásné do nového roku. Ať dále děláte svou úžasnou práci, a také dále děláte šťastnými spoustu dětí a lidí.

Edouš stále vykazuje výborné zdraví. Jako každý rok byl vloni očkován i odčervován. Jediné na čem teď pracujeme je snížení váhy. Doufáme, že se nám daří dávat o maličko menší příděl tak, aby do rekondice trochu zhubl.

Zatímco je Edý zdravý jak „řípa", panička si to vloni vychutnala. Byla jsem na několika operacích a hodně času jsem strávila po nemocnicích.

Edý má ale své denní rutiny. Ráno se jde vyvenčit, pak čeká než se vrátíme. V létě jsme jezdili k babičce, Edý u vozíku funguje normálně, jak je naučený, s příkazy také nemá problém. Teď v zimě je to trochu horší, protože buď prší, sněží nebo je alespoň na silnicích a chodníkách velmi mnoho nepořádku.

Vánoce jsme trávili jako vždy u stromečku. Trochu nás překvapil Silvestr. Předminulý Silvestr byl Edýsek nervózní a bál se, stejně jako ty předchozí. U nás obvykle sousedi střílí velmi brzo – a i o Vánocích. Tentokrát, ne, že by se vůbec nebál, ale byl podstatně klidnější. Nevím, jestli se střílelo méně, ale bylo to tak.

Těšíme se na duben, až se zase uvidíme na rekondici. Snad už bude také trochu lepší počasí, budeme se snažit přivézt dobrou náladu.

Edýsek posílá velkou pac

a my ostatní nashledanou

Petra, Zuzanka, Miloš a EDÝ