Zpráva od Elinky a Ebony
menu

Zpráva od Elinky a Ebony

Dobrý den, zdravíme Pomocné tlapky a omlouváme se za zpoždění.

Měla jsem přes prázdniny zdravotní problémy a pak jsem skončila v nemocnici, ale teď už je to dobré. O prázdninách jsme byly doma, ale chodily jsem s holkama aspoň na vycházky okolo jezera a na houby do lesa. Bonynka hrozně ráda chodí do lesa, ale houby hledat nechce, protože jí nechutnají (to je asi to jediné, protože jí i syrové brambory, které ukradne z košíku). Jinak je ale moc hodná a šikovná, pořád nadšeně podává věci a nosí i co neupadne. S Elinkou si rozumí a Elinka jí už vezme i kolem krku a mazlí se, to je potom Bonynka nadšená.

Koncem sprna u nás byla na návštěvě Pavla Dostálová (Bonynky vychovatelka) s přítelem a s pejskem ve výchově Dustíkem. Bony brala Dustíka jako mladšího bráchu a moc si spolu hráli a dováděli. Už i na promoci Bonynky si rozumněli. Bonynka byla ráda, že se bývalé páníčky viděla, ale už je doma u nás. My jí máme taky moc rádi a jsme rádi že je taková klidná, to teda Dustík je pěknej divoch. Bonynka byla tak unavená,že se ráno ani nechtěla venčit, polohování prozívala a byla ráda, že jdu ráno do práce a Eli do školy. Když jsme přišly, tak už byla v pohodě a zase dobře naladěná. Trochu Bony pohubla, asi je to tím, že přes léto má větší pohyb. I Pavla říkala, že je hubenější než na promoci.

Měla ale zase problémy s ušima, drbala se a šla jsem s ní zase na veterinu. Dostala kapky do uší a potom co se jí to zlepšilo, tak musíme i jednou za čas preventivně kapat. Slyší ale moc dobře, hlavně slovo jídlo, to má pak uši jako netopýr. Všechna slova okolo jídla jí moc dobře zní, tak třeba hlad, papat, žízeň, chuť - to všechno ovládá a hned zpozorní. Když jí pak řeknu, že jídlo ne!! - dieta - to nemá vůbec ráda, ale moc to nepřeháníme. Má se u nás dobře a jsme s ní spojojení a ona s námi. I Pavla říkala, že je ráda, že se Bonynka má tak dobře.

Zatím zdravíme, posíláme nějaké fotky

Jarka, Elinka a Ebony.