Poděkování sponzorům
menu

Poděkování sponzorům

Vážená rodino Ježova,
od ředitelky Pomocných tlapek paní Pirnerové jsem se dozvěděla, že Vaše rodina sponzorovala fenku Ebony, kterou dostala moje dcera od této organizace.

Chtěla bych Vám všem moc poděkovat za to, že jste umožnili mojí dcerce Elince dostat tak šikovného a trpělivého pejska. Je to její jediný kamarád, protože Elinka je autistka a neumí si hrát s jinými dětičkami. K postižení autismem se Elince přidala ještě silná epilepsie, která se dlouho nedařila zvládnout a teď pouze s množstvím léků, po kterých je unavená a i občas nějaký záchvat proběhne.

Naše Bonynka s Elinkou polohuje, dodává jí energii a je s ní hlavně po ránu, kdy má nejčastěji záchvaty. Bony máme zatím krátkou dobu, něco přes měsíc, ale za tu dobu Elinka záchvat neměla. Také se Elinku snaží vtáhnout do hry a vytrhnout jí z "jejího světa". Už si docela dobře rozumí, což je zvláštní a hodně rychlé s ohledem na Elinky postižení. Bony Elince podává hračky, když jí upadnou a je to moc trpělivá a šikovná psí slečna. Většinou je za Elinku ještě přebírám já, ale už se stalo, že si je vzala sama. Někdy si i sama Bonynku už pohladí nebo obejme. Každý den chodíme na vycházky, jezdíme nakupovat a vlastně všechno dělají spolu. Už teď je Elinka vnímavější a přestože jinak nemluví, někdy se jí podaří říct fence BUBU.

Bonynka pomáhá i mně, otvírá dveře, nosí a odnáší pleny, když Elinku přebaluju a když jí oblékám, tak nosí botičky. Pomáhá tak ráda a rychle, že když jsem jí chtěla pro Vás při tom vyfotit, tak to byla děsná fuška, protože než jsem zmáčkla spoušť, tak už byla u mně.

Bonynce se u nás moc líbí a je s námi taky spokojená, dává to najevo vítáním a olizováním.

Moc Vám ještě jednou děkuji za Vaši pomoc a chci Vás ujistit, že si toho moc vážíme.

S pozdravem Elinka a Jarka Marášková