Druhý rok s Ebony
menu

Druhý rok s Ebony

Tak už utekl druhý rok co máme Bonynku. Pořád je moc šikovná, hodná a poslušná. Je sice trochu při těle, ale pořád bojujeme.

S Elinkou si Bony rozumí a má s ní velkou trpělivost. Pořád jí podává upadnuté hračky a věci a Eli si je od ní často i vezme/podle nálady/.Mazlí se spoĺu a Eli bere Bony kolem krku a tahá jí za uši/jenom trochu/ a Bony se to moc líbí. Po ránu spolu holky/Elinka a Bonynka/ polohují a Bony dodává Eli energii. Než jsme dostaly Ebony, tak Eli měla časté epileptické záchvaty a to hlavně po ránu při probouzení. Za dobu co máme Bony, tak měla Elinka pouze jeden epileptický záchvat a výrazně se zklidnila. Vydrží si spolu hrát a přetahují se o hračky. Elinka se díky Bony také naučila zvedat věci, které jí upadnou, protože musí být rychlejší než Bony.

I když Bony je pohodářka a od začátku byla vpohodě, tak teď už je úplně zabydlená a ví co se ve kterou hodinu bude dít. Moc ráda chodí do společnosti a to se pak předvádí jako psí dáma. Když s ní jdeme nakupovat, tak kouká jestli jí všichni obdivují a moc si to užívá. Nic jí nerozhodí, ani kočky, psi ani jiná zvířata. Jenom ptákům závidí plná krmítka a občas slupne aspoň to co z krmítka vypadne. Ani se silvestrovskými petardami a ohňostroji nemá žádný problém a o půlnoci se dívala na ohňostroj úplně vpohodě/s výrazem, co na tom všichni mají, když to není ani k jídlu/. Jenom pelíšek musí mít v obýváku, protože chrápe jako dřevorubec a nikdo jiný by se už nevyspal.

Celkově soužití našeho týmu je v klidu a pohodě.

S pozdravem Elinka a Bonynka