Dopis od vychovatelky
menu

Dopis od vychovatelky

První týden jsme přežili bez otřesů na duchu i na těle. Když do toho nepočítám zjištění, že pro Ebony nejsem ztělesnění moudrosti a nezbožňuje zem po které chodím ( na což jsem byla zvyklá od našeho Filipa:-)))

Momentálně si připadám jako svobodná matka..cca 3x za noc vstávám a venčím, při každém jejím převalení v bedně jsem na nohou a mám z toho kruhy pod očima že by se na nich dalo houpat:-) Ale abych nekřivdila Fandovi, tak ten moc pomáhá, taky venčí a hraje si a už i sám hlídal..přestál to bez újmy, ale chodily mi smsky typu "nobelova cena pro vynálezce boudičky":-)

Je fakt že čubina je živé stříbro, člověk musí mít tisíc očí. Občas si připadám jako blázen, protože za ní jen chodím a říkám - ne, to nesmíš, copak to máš, přines, fuj, kam to zase lezeš. A páčím jí z tlamy různé podivnosti - od kamínků po slimáky..

Tak Vás s Bony zdravíme do Tlapek.

Už se aklimatizovala, přepravka nám nedělá problém, jen občas cvičně kvičí. Ale to se dá s přehledem ignorovat... většinou se po pár minutách ozve hluboké odfukování.

Dnes jsem jí musela vzít do práce, hlídací sousedka je na dovolené a já v baráku ještě nikoho jiného pořádně neznám.. a sama bych přijela moc pozdě.. jela v přepravce, v autobuse chvíli koncertovala, ale metro už jsme zvládli s přehledem.. a skleněný výtah ji baví, vždycky čučí dolů:-)

V O2 slaví velký úspěch - předvádí se jako velká dáma, kterou prostě nic nerozhodí. Byly jsme navštívit paní Šatrovou, dostala od ní dárkem mističku na vodu. V příloze posílám fotku, jak se zařídila na pracovišti:-) Dokonce už si i sama leze do bedny. Kolegové jsou rozumní, nechávají nás v klidu a respektují moje pokyny.. ale kolemjdoucí mají občas problém s tím, že si ji nemůžou ohlazovat.

Ve čtvrtek jdeme k veterináři na druhou vakcinaci.

No to by bylo při pondělku asi tak všechno:-) Mějte se všichni moc hezky a my se zase ozveme..

Hezký den a Tlapkám zdar.

Pavla a Fanda + Ebony