Hodnocení besedy na vyšší odborné škole
menu

Hodnocení besedy na vyšší odborné škole

Klientka Pomocných tlapek Daniela Machová a její asistenční fenka Ebi přijeli na besedu do Vyšší odborné školy v Mostě a tady je odezva studentů a fotoalbum.

Vyšší odborná škola,
Střední pedagogická škola
A Obchodní akademie
Zd. Fibicha 2778, 434 01 Most
příspěvková organizace

Hodnocení besedy ze dne 14. 12. 2005

Milá Danielo,

připadl mi úkol napsat hodnocení na Tvoji besedu... Myslím, že mohu za celou třídu říci, že byla velice zajímavá a rozhodně přínosná. Pro nás, budoucí sociální pracovníky, to byla hodina, kdy jsme se dozvěděli neobvyklou a svěží formou nové informace a pronikli, někteří úplně poprvé, do problematiky výcviku a financování asistenčních psů.

Mně osobně se velice líbil Tvůj utříděný projev, je znát, že jsi besedu nevedla poprvé a že tedy přesně víš, co nás může zajímat. Tvoje beseda byla velice podnětná, a to minimálně ve dvou věcech. Nejprve bych zmínila fakt, že jedna naše spolužačka se rozhodla v příštím roce absolvovat souvislou praxi v Plzni při výcviku asistenčních psů. Myslím, že nebýt Tebe a informací, které jsi nám poskytla, tak by k tomu těžko došlo. No, a další zajímavou věcí jsou žluté náramky, které se v naší třídě rozrostly jako houby po dešti. :-)

A co z toho všeho vyplývá? Jednoznačně to je fakt, že Tvoje beseda měla rozhodně smysl a že pokud bude ta možnost, tak bychom Tě rádi zase na naší škole viděli. Za všechny své spolužáky Tobě i Tvému pejskovi děkuji a přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Kozlová Petra, 1.P