Lukáš a Dodo
menu

Lukáš a Dodo

Milé Pomocné tlapky.

Díky virové nákaze a následných opatřeních, které v těchto dnech máme, je náš program značně omezený. A tak trénujeme pouze doma a chodíme na procházky tam, kde není tak velký počet lidí. A proto vám podám hlášení co jsme stihli ještě před vyhlášením nouzového stavu.

Ze začátku měsíce jsem dostal nabídku návštěvy mého domovského praporu v Přáslavicích a musím říct, že to byl pro mě moc hezký moment. Po letech zpět na místech, kde jsem zažil ty nejpěknější chvíle svého života. Také Dodo nezahálel a hrdě reprezentoval Pomocné tlapky. Zvládli jsme spolu návštěvu velitele i společný oběd, ve vojenské jídelně. Musím přiznat, že se Dodo choval přímo ukázkově, takže jsem na něj byl patřičně hrdý. Cestu tam i zpět jsme spolu zvládli bez potíží, no jde vidět, že jsem obdržel parťáka, který je zdatný cestovatel, což mám  obrovskou radost, protože rád cestuji.

Těsně před vyhlášením nouzového stavu jsme také stihli zajít na mou oblíbenou hippoterapii. Tak jsem byl sám zvědav na to, jak bude Dodo reagovat na tak velké zvíře jako je kůň a k mému velkému překvapení to vypadalo tak, jako by to byli staří kamarádi, kteří se znají dlouhá léta.

Také jsme spolu oslavili Dodovy druhé narozeniny, tak to byl moc pěkný den. Jinak Dodo se těší dobrému zdraví a pohodě, ale myslím si, že ne jen my dva se už moc těšíme, až se to vše opět v dobré obrátí a budeme moc fungovat naplno.

S pozdravem Lukáš Hirka a Dodo.