Dodo se loučí s předvýchovou
menu

Dodo se loučí s předvýchovou

Dobrý den všem,

i jako dospělák vím, co je správné a že bych se Vám jednou za čas měl ozvat.

Začátkem měsíce se v Letňanech konal For pets a já tam nesměl chybět. Zavítal jsem tam už ve čtvrtek, kdy jsem měl domluvenou schůzku s Majdou od Irči, s Majdou jsem se přivítal a poté jsme si povídali.

V pátek jsme dorazili později, ale akorát, abychom stihli konec Pavlovi předváděčky a ještě se potkali se Snippem. Několik chvil poté, co Snipp odešel jsem měl  tu možnost seznámit se s Elzou a Bárou. Při odchodu jsme se ještě jednou potkali a společně pak čekali na autobus a hodně si povídali.

V sobotu to bylo fajn, lidi stále chodili a i pár z nich poznalo, že jsem flat, většinou to však byli ti, co mají doma svého. Jedni se dokonce ptali, jestli mám taky poruchu, že jim na cvičáku řekli, že ten jejich má ADHD, tak jsme se ujistili, že mají prostě normálního flatíka. Chvíli se mnou na stánku byla i Elza, aby si také trochu odpočinula a já se sní gentlemansky podělil o pelíšek.

V neděli jsme jeli předat kasu a konečně i my si prošli celý veletrh a doplnili sbírku vodítek o jeden krásný oranžovo-žlutý set a pro jistotu tu stejnou sadu, akorát v zeleno-modré, koupili i mě, vodítek totiž nikdy není dost.

Přes týden jsem se ještě doma rozloučil a další týden jsme vyrazili na naší poslední společnou cestu. Jeli jsme do Plzence na slet. Na místo jsme dorazili dříve, abychom ještě mohli jít na procházku po naučné stezce Stará Plzeň a kupci, neboli k loupežníkům, jak této části Plzence říkají Lenka a panička.

Když pak přijela i ostatní štěňata, večer pokračoval klasicky, večeře a posezení v restauraci, pak chůze venku a zkoušení v bytě, ze kterého mám pár fotek ve futuristickém směru. Ráno jsme byli na procházce při východu slunce ještě udělat pár fotek. Poté snídaně a jelo se trénovat do Olympie. Vše jsem zvládl na jedničku, takže už jen poslední rozlučková fotka a odvezly mě k Hance do Plzence, kde strávím přechodnou dobu, než mi najdou nějakou novou skvělou rodinu, u které už budu navždy.

Pac naposledy z předvýchovy, Dodo.