První setkání s budoucím pomocníkem
menu

První setkání s budoucím pomocníkem

Ahoj lidi od tlapek,
tak už je to tu, konečně došla na nás řada, abychom se seznámili s novým naším budoucím pejskem a kamarádem, který se jmenuje Denis.

Od 5.10 do 7.10 2012 jsme se setkali v Plzni na našem prvním secvičení s Deniskem. A jaké to bylo setkání? Úplně fantastické. Ihned při prvním setkání letěl k nám a to také tak zůstalo až do doby kdy si ho zase cvičitelé Olga a Jirka Tomášů odvedli opět domů.

Denis byl super, ukazoval nám sám, co už umí a co by se chtěl ještě pro nás naučit. Trávili jsme spolu krásné odpoledne a večer plný pohody. Na druhý den se povedlo počasí a tak jsme byli na procházce, a namířili jsme si to rovnou na nákup do obchoďáku. Tam byl Denis opravdu úžasný a to nepřeháním, zvládal všechno jak starý matador. Na to, že jsme byli spolu jen tak malou chvíli a neznali jsme se tak dobře, tak se své role opravdu zhostil se ctí a z toho máme radost. Lidi byli kolem na nás hodní, neotravovali nás, hlavně Deniska a z toho máme další opravdu velikou radost. Hlavně nás nikdo od nikud nevyhazoval a měli jsme naprostou volnost pohybu.

No tak, jednoduše řečeno bylo to několik nádherných desítek společných hodin. Tak si myslíme, že to by bylo tak vše, co jsme zažili spolu. No a bez mučení musíme říct, že je nám po něm sakra smutno a už se nemůžeme dočkat, až ho znovu uvidíme a hlavně až si toho našeho psího parťáka odvezeme domů.

Zatím přátelé od tlapek se mějte všichni krásně a zase někdy příště.

Z Lednice všechny zdraví
Milka a Igor Peterkovi.