Denis upozorní na záchvat
menu

Denis upozorní na záchvat

Ahoj lidi,
tak už nám uplynulo dost času a říkala jsem si, že je třeba se zas ozvat a říct něco o nás.

Od té doby co nemáme auto, se toho dost u nás změnilo. Denis jezdí se mnou autobusem po návštěvách u lékařů a vyšetřeních, dokonce na úřadech jsme častou návštěvou a když někdy přijdu bez něj, tak se ptají, kde ho mám. Jinak jezdíme do města i na nákupy a už se nám také stalo, že přišli v obchodech za mnou prodavačky a chtěly vědět, co je Denisek zač a co vše umí, kde jsme k němu přišli a co vše se proto musí udělat. Docela mě to potěšilo, že lidi začínají mít o naše kamarády zájem. Také se mi asi dvakrát stalo, že jsem s Deniskem jela zadarmo. Ani průkazku nechtěli vidět. Jen mě mrzí, že tentokrát nemám z cest žádné fotky a dokonce ani z domu. Ale my se polepšíme.

Už jsme sehraní, když mne vede po schodech, když mi je špatně, nebo jak se mi má nastavit u krbu když topím, abych se o ně mohla potom opřít a zvednout nahoru. Byla jsem překvapená, jak se to rychle doladilo a dokonce ho to baví! No, ale čím mi Denisek úplně vyrazil dech je, že mě upozorňuje na to, že se blíží hypo, nebo že ho mám- to je diabetický záchvat. Prvně jsem tomu nevěnovala pozornost. Ale jak se opakovaly ty jeho povyky, skákání kolem mě a to silné olizování nohou nebo dlaní na rukou, začali jsme tomu s Igorem věnovat větší pozornost a přišli jsme k tomu, že to tak je.  Díky Deniskovi jsem už tak obešla několik záchvatů. Dokonce jsme si to potvrdili dokumenty o psech v televizi, že jsou toho schopni.

Vím, že jsme se dlouho neozvali, ale stalo se toho u nás tolik, že opravdu nebyl čas ani nálada. V loni v červnu jsem byla na operaci s okem, tam jsem se nakazila nemocí, která měla následky i na Igora. Ale tento tak jednoduché neměl a zabralo mu to necelých šest měsíců na zotavení a vlastně na záchranu života- podle lékaře, ale i podle toho, co v tu dobu prožíval. No zaplať pánbůh máme to vše za sebou a je nám opět dobře! No až na to, že se zatím nemůžeme rozjet za Vámi a vidět Vás častěji.

Tak se kamarádi zatím mějte, jo a abych nezapomněla- vím, že je už měsíc po novém roku a vánocích, ale přesto Vám všem přeji za celou naši rodinu všechno nelepší, hodně zdraví, štěstí, lásky a mnoho nádherných a klidných dní s vašimi čtyřnohými kamarády a miláčky. Za to, že nejsou ty fotky, se ještě jednou omlouvám a brzo nějaké pošleme.

Tak se zatím všichni mějte a opatrujte se.
Za naši rodinu Milka, Igor a Denis