Jmenuji se Cora a jsem docela talent
menu

Jmenuji se Cora a jsem docela talent

Ahoj všichni,

jmenuji se Cora, předvýchovu trávím v Českých Budějovicích, ale od mala hodně cestuju. Jsem docela talent, takže jsem se za toho půl roku naučila fůru povelů. Brzy jsem pochopila, kde se sluší a patří dělat loužičky (i když ten koberec měl taky něco do sebe;) Ze začátku jsem se všeho trochu bála (třeba hrozivých kachen a zabijáckých holubů), ale teď už chodím skoro každý den nakupovat, jezdím autobusem, vlakem, dokonce i metrem, a vůbec mě berou všude s sebou. Taky aport mi jde skvěle, přinesu všechno, na co mi ukážou, a někdy i něco navíc. Ne že bych se chtěla nějak vytahovat, ale jsem prostě dost šikovná a Tlapkám ostudu nedělám. Jako správná fenka si držím štíhlou linii a moc se nepřecpávám – říkali mi, že jsem hubená, ale já myslím, že mi to fakt sekne.

Aby se mnou nebyla nuda, umím i pěkně rošťačit. Jako malá jsem pečlivě dbala na neutralizované pH v tlamičce a za tímto účelem sbírala žvýkačky. Také se občas snažím propašovat domů nějaký ten klacík – ať je na zimu. V poslední době se zdá, že na mě jde puberta – často si nemůžu vzpomenout, co znamenají které povely, někdy dělám dokonce pravý opak toho, co se po mně chce. Třeba při povelu "ke mně" běžím pryč a pak koukám, co lidi na to. Docela švanda!

Budu končit, jdeme vzbudit trochu pozornosti do supermarketu. Mám totiž domluvený, že můžu do různých obchodů. Ostatní pejsci mi závidí a taky lidi dost koukají, ukazují si na mě a šeptají si nápisy, co mám na vestičce.

Dám zas vědět, až se bude něco dít. Mějte se,

Vaše Cora