Pozdrav od Cliffa
menu

Pozdrav od Cliffa

Ahoj, všechny z Pomocných tlapek zdraví Cliff. HAF.

Dozvěděl jsem se, že panička poslala na starém vzoru měsíční zprávu. Omlouvám ji a beru to do svých tlapek.
Takže od 15. listopadu 2018 mám novou paničku Janu a pánička Jirku. Jsou na mě moc milí ale také mně pěkně prohání. Podávám paničce všechno co upadne, musím rozsvítit světlo, zhasnout. A co když ji zvoní někde telefon? Tak ho najdu a donesu. Včera jsem paničce prokousl ponožku, tak mně řekla, že jsem pes trhač. Musím být jemnější.

Ale to není zdaleka všechno. Jsou na řadě kalhoty, boty. Nejraději otvírám dveře a sundávám brýle, protože to znamená, že chci jít ven a nosím boty páničkovi, protože mně venčí. Já mám takový denní rozvrh(no jó, ten udělal páníček. Byl voják z povolání, tak musím sekat latinu.). Ráno v 7 hodin budím paničku a pánička čumáčkem na líčko a také trochu olíznu. Jde se venčit, pak je krmení, hodinka klidu a potom do práce. Jedu s paničkou do obchodu, k lékaři nebo na procházku a doma pomáhám. Abych nezapomněl, panička mně vzala do lázní na celý měsíc. To bylo něco nového, musel jsem všechno očichat, poznat a těch lidí! Chodil jsem s paničkou na procedury, vzorně ležel a čekal. Taky mně jedna sestřička  masírovala - to byla paráda.

On to dělá i páníček, denně mně češe, masíruje hřbet, čistí tlapky a maže vazelinou a já při tom sladce usnu. Je to moc fajn a nezapomíná na ouška a zuby. Mám u veterináře vstupní prohlídku, vážím 35, 5kg  a také ostříhané drápky.

Tak to je asi tak všechno, loučí se CLIFF - HAF, HAF, HAF.


Jo, panička je nemocná, už se uzdravuje. Tak za týden bude focení moji práce.