Půl roku s Cleem
menu

Půl roku s Cleem

Milé Tlapky,

další měsíc a taky celý půl rok utekl jako voda a také už se moc těšíme na jaro a léto.

Během posledního měsíce jsme stále po kouskách opakovali s Tomem jak správně dávat Cleovi povely, venčit ho, řešit různé situace. Vše bude chtít ještě čas, ale Tom se neustále v těchto dovednostech kousíček po kousíčku zlepšuje. Cleo má samozřejmě za tu dobu Toma dost přečteného, takže často vykoná povel nebo to, co si Tom přeje a má na mysli, dříve než mu to Tom srozumitelně řekne – což je trošku kontraproduktivní :) Snažím se Tomovi vysvětlit, že i přesto je třeba, aby se vše naučil správně – min. zase pro ukázku panu komisařovi:), ale toto se těžko chápe, když je pejsek tak rychlý a chytrý:)

O další velký kus se zase posunul i vztah kocourka Mauglího s Cleem a velmi i s naší fenečkou Connie, která se spíše raději drží obecně stranou a chce se přátelit hlavně s lidmi. Connie také hárala a pořád Cleovi tancovala, až z toho byl úplně unavený a už nedokázal držet pozornost – Tom se pořád měl čemu smát, jak se ti dva pejskové v tomto období chovali, bylo to úplně v pohodě a moc milé. Posíláme i fotečku Clea s Connie v jednom pelíšku:)

Tom také pravidelně chodí na naši zahradu za domem Clea vyčesávat. Moc hezky mu to jde, naučil se také, že je třeba i všechny chlupy posbírat do sáčku a vyhodit. Jen teď je hodně překvapený jaké množství chlupů s Clea lítá – začal samozřejmě už línat...:) Jinak mu téměř pravidelně přidáváme lososový olej, takže má moc hezkou a lesklou srst. V příloze posíláme fotečku zrovna z česání tento víkend:)

Těšíme se, že až začne postupně být tepleji, budeme zase více na výletech a přijdou nové zkušenosti. Teď o víkendu už možná Tom pojede na setkání leteckých modelářů, kde se na kopci budou pouštět rádiově řízená letadla apod. a Cleo samozřejmě pojede s námi. Zatím máme zkušenost, že je u letadélek úplně v pohodě, ať jsou položená jen tak na zemi, startují či přistávají. Na této akci bude letadel hodně, tak uvidíme.

Velmi se těšíme na setkání s vámi všemi na akci v červnu!

Do té doby moc zdravíme a přejeme krásné prožití jarního období!

Tara & Tom