Cleo a Tom
menu

Cleo a Tom

Milé Tlapky,

během měsíce listopadu se vše již tak ustálilo a Cleo se stal pevně členem naší rodiny. Už se různě
i seznámil s našimi přáteli, byl na návštěvách, všichni moc obdivují s dojetím, jakého máme krásného, moc šikovného a hodného pejska. Tom už si zvykl na to, že si musí pejska hlídat, protože tolik lidí by si ho klidně hned vzalo s sebou domů:-) a máme tolik milých nabídek na jeho hlídání, že kdybychom náhodou někdy potřebovali, vůbec a vůbec není problém, stačí prý jen zavolat:-))), ale samozřejmě jim vysvětlujeme okolnosti, což se ne úplně chce poslouchat v tomto případě:-)

Cleo také navštívil Toma v posilovně, kam chodí pravidelně 2x týdně cvičit s kamarádem Kájou a pod dozorem trenéra Martina. Dostal povel místo a čekat a díval se trpělivě na kluky až docvičí. Potom si udělali všichni společnou fotku, Kája i Martin byli z Clea také nadšení a moc vítali jeho přítomnost.

Také Cleo moc rád pravidelně lehává v blízkosti Toma, když si hraje s legem a vojáčky, staví si různé věci z kostek apod. Pro oba je to vždy velká relaxace. Je obdivuhodné, jak stačilo na začátku říci, že nesmí vojáčky vůbec brát, kousat apod. Od té doby se jich Cleo nedotkne, a tak ani žádného jiného kousku ze stavebnic, vše nechává ležet bez povšimnutí na zemi.

No, a protože jak říká Cleo:-) „je asistenční", tak u mne si našel, že mi každé ráno aspoň musí přinést papuče a má z toho velkou psí radost:-) P.S. Tom papuče doma vůbec nenosí.

Teď v prosinci o svátcích přijdou zase nové akce, situace, už se na vše zase těšíme:-)

Tara & Tom