Nový člen naší rodiny
menu

Nový člen naší rodiny

Tak už je to pár dní co se naše čtyřčlenná rodina rozrostla o dalšího člena. A není to jen tak ledajaký člen, jmenuje se Charlie, má čtyři tlapičky, světlou chundelatou srst, studený čumáček a krásný kukadla. Ano je to pejsek..., přímo asistenční pejsek.

Od doby co je tu tahle chundelatá šikulka s námi, nám nastal jiný režim, respektive hlavně mně, protože já jsem jeho panička. A to myslím v dobrém slova smyslu. Charlieček je sluníčko celé rodiny. Říká se, že pořídit si pejska je sice radost ale také velká starost. To může říci člověk, který ještě nepoznal POMOCNÉ TLAPKY...

Charlie je naprosto skvěle vychovaný pejsek, který poslouchá na slovo a pomáhat je pro něj radost. Svému páníčkovi, neboli mně, je naprosto oddaný a má mě moc rád. Jakmile se mu ztratím z jeho dohledu, ve vteřině slyším ty jeho tlapičky, jak mě hledají :)... Když mě najde, vrtí ocáskem, chce se mazlit a je rád, že jsem se nikam neztratila :). Chodí za mnou všude, kolikrát ho ani neslyším, otočím se a on tam sedí a dává na mě pozor :)) Když se ráno vzbudím, vítá mě a podává mi pacičku sám od sebe :) a jestliže mu dám povel, aby otevřel dveře, tak to s chutí udělá. Jestliže mi něco upadne na zem, nestihnu ani zavolat: ,, Čáárlííí ", protože už je u mě a věc mi podává :) Je to prostě šikulka.

Co má ale rád ze všeho nejvíce je polohování. Kdo by to taky neměl rád. Schoulíme se k sobě a po chvilce cítím tu energii, která z něj sálá neuvěřitelným způsobem a krásně usneme. Hodíme se k sobě, jsme oba takoví chrapuni :))) Polohujeme co nejvíce, pomáhá to nejen psychicky ale hlavně fyzicky. Neumím to nijak pojmenovat, ale vždy cítím jakési uvolnění, uvolnění těla i duši :) Kdo říká, že z pejsků sálá jen teplo a nic víc, tomu dávno nevěřím. Sama se o tom přesvědčuji denně. Je to moje miminko, můj kamarád, který mi pomáhá a bude pomáhat překonávat to, díky čemu ho mám a jsem za něj neskutečně ráda. Teď na něj koukám, hajá v pelíšku schoulený do klubíčka a je děsně roztomilý :)

No nic, zdravíme tlapky a zase se ozveme!
Pa Monika a PAC Charlie