Charlie na dovolené
menu

Charlie na dovolené

Ahoj, tak jsem zase tu.

Mám pro Vás novinku. Panička mě vzala na dovolenou. Nejdřív jsem si myslel, že jedeme jen na nějaký ten výlet, ale když jsem viděl všechny ty zavazadla a i pytel mých, podotýkám MÝCH GRANULÍ, tak mi došlo, že tam budeme asi o trochu déle. Takže co se týče cestování zvládám na jedničku. Sice mě to moc nebaví, ale musím se přetvařovat, abych nepřidělával paničce starost. Celou cestu jsem vzorně hajal, jen když jsem se potřeboval vyvenčit, tak jsem na sebe trochu upozornil. Proběhl jsem se, protáhl, napil se vody a mohli jsme pokračovat dál. Jednou jsme se stavili v obchodě, nikdo na mě neřekl ani slůvko, že tam nesmím, já můžu i do nemocnice anebo do masny, kde i přes tu vůni párečků zachovávám klid a vznešenost :-) Já to prostě umím.

Lidi občas ani neví, že existují takoví asisťáci jako já, to mě trošku štve, ale už si pomalu zvykám. Po delší době jsme dorazili na místo určení, už jsem se díval, kam budu chodit na krátkou procházku. Potom nás přivítal takový kluk, na něčem seděl, řekl jsem si „to znáám" nj, vozík. U toho jsem zkoušel taky chodit, kdyby to moje panička nedej bože potřebovala. No a pak jsem si hned všiml černý labradorky, tak jsem měl velkou radost. Akorát je na mě taková pomalá. Zaslechl jsem, že už je starší o hodně, než já. Ale musím říct, že je moc hodná a poslouchá, hned otvírá dveře, podává věci, překvapila mě, holka jedna. Myslel jsem si, že jsem šikovný jen já, ale jak to tak vypadá, tak jsou pašáci všichni pejskové z Tlapek. Abych nezapomněl, Rendy se jmenuje.

Moc se mi tu u toho kluka líbí, má totiž zahrádku, takovou menší ale úplně stačí. Škoda, že už pojedeme domů. Doma máme jen terasu bez trávníku :-(, ale panička říkala, že mi tam ten trávník udělá, tak jsem na to zvědavý. No třeba sem zase někdy pojedeme. Uvidíme. Ten kluk bydlí daleko a pro paničku je cestování náročný.

Jinak samozřejmě pořád pomáhám, podávám věci, otvírám dveře, sednu si na gesto, když panička jen zdvihne prst. To koukáte co? Však to uvidíte na fotkách :)

No nic, už musím zase jít. Jdeme polohovat, to mám moc moc rád, ale to už jsem Vám říkal minule. Tak zatím PAC Charlie :-)