Vánoce s Čárlím
menu

Vánoce s Čárlím

Naše první Vánoce s Čárlím jsme si docela užili. Byli jsme u fotografky udělat naše první rodinné foto s Čárlím. Fuška, protože uspořádat naši početnou rodinku a dostat všechny do záběru s úsměvem zabralo trochu času. Ale fotka se povedla.

Škola pořádala celonárodní akci Česko zpívá. Tak jsme šli všichni zpívat. Péťa zpíval, Čárlí se usmíval a bylo to super. Jen nám chyběl ten sníh. Den před štědrým dnem dostal Peťa moc pěkný dárek a to příspěvek na rehabilitaci v ADELI od Hasičů z Petrova, kteří se rozhodli vydělané peníze věnovat Peťovi. Osobně mu jej předali u nás doma, kam dorazili s plnou výbavou, Peťovi vše předvedli a Čárlí se nestačil divit, za co Hasičům s Petrova moc děkujeme, jsou skvělí.

Štědrý den, na ten se děti těšily nejvíce. Všichni jsme společně povečeřeli i Čárlí s námi večeřel a byl po večeři jako první. Pak jsme se šli podívat, co nám Ježíšek nadělil pod stromeček, to bylo radosti. Dokonce se děti divily, že Ježíšek nezapoměl na Čárlíka. Ten dostal novou vestičku a malý pamlsek. Spát se šlo pozdě, ale Čárlí byl asi z toho samého překvapení unaven a šel spát jako první.
Na Silvestra jsme si dali náš poslední letošní výšlap na nedalekou novou rozhlednu Brusnou. Počasí bylo krásné a výhled jsme měli perfektní. Po návratu jsme nervózně čekali na Nový rok a hlavně jak Čárlí bude reagovat na všechny ohňostroje a dělobuchy kolem. Dali jsme ho do koupelny, kde je asi hluk z venku nejmíň slyšet, ale k našemu překvapení, se Čárlí vůbec nebál a byl úplně v klidu. Tak jsme ho pustili a slavil s náma až do rána:-).

Přejeme Všem úspěšný a štastný Nový rok
Čárlí a Péťa s rodinou