Léto bylo pro mě nejkrásnější
menu

Léto bylo pro mě nejkrásnější

Ahoj Tlapky.             

Podávám  hlašení jak se nám  daří s Čárlikem. Léto bylo pro mě nejkrásnější, žádné učení, pořád jsem byl s Čárlím a užívali jsme si sluníčka. Letos jsme byli spolu poprvé u moře bylo to super Čárlík plaval v moři a vypadal že si to náramně užívá ale musel jsem ho držet na vodítku bál jsem se že mi uplave moc daleko. Pak jsme ho spláchli čistou vodou a byl spokojený.

V srpnu jsme  byli na rehabilitaci v Piešťanech, tam jsme chodili na procházky na dobré zmrzliny a jezdili po výletech. Samozřejmě až pocvičení. Na září jsem se těšil i netěšil měl jsem nastoupit do nové školy do Olomouce, těšil jsem se na nové kamarády a z čeho jsem měl největší strach bylo odloučení od rodičů  sourozenců, babiček dědečků a taky po mém věrném kamarádovi, po mém Čárlikovi.

Ve škole jsem na intru a bohužel Čárlík tam se mnou není. Pořád je to pro mě těžký, nikdo mi neleží u mých nohou u postele. Čárlík celou noc spí u vchodových dveří a čeká až přijedu. Když jsem chodil večer spát tak chodil se mnou do pokoje a teď když tam nejsem tak tam taky nechce být sám. Ale na pátek se vždycky moc těším až všechny uvidím Čárlík mě přivítá nejvíc, celého mě očuchá a olíže, pak za mnou pořád chodí a hlídá si mě.

Do mé nové školy chodím rád bude ze mě keramik, můj první výrobek z keramiky je kapr protože jsem rybář, strašně rád chodím na  ryby a proto se už těším až bude teplo. Ale to si ještě chvilku počkám,  protože budou za chvíli vánoce ale na ty se taky moc těším budeme všichni spolu a budou dárečky. Taky letos musím něco vymyslet nového pro Čárlika asi nějakou hračku. Rád krade hračky mému bráškovi.

Tak se s vámi loučím a brzy se zase ozveme ahoj Peťa a Čárlík.