Dívčí trio na sobotní procházce aneb novinky od Daniely, Avi a Ebi
menu

Dívčí trio na sobotní procházce aneb novinky od Daniely, Avi a Ebi

Náš dnešní příběh je tak trochu mimořádný. Jak většina z vás asi ví z minulého příběhu, teď už jsem měla být po operaci. Operace mě bohužel, nebo bohudík jak se to vezme, mě čeká koncem ledna 2014.

Tak jsme využili čas a 23. listopadu jsme si udělali velkou procházku. Byla to krásná, sluníčková sobota, aspoň tady u nás. Při procházce městem jsme za pomoci maminky a známé udělali pár fotek, které v tomhle příběhu uvidíte. Obě moje psí kamarádky se super proběhly a užily jsme si báječné odpoledne plné sluníčka a spoustu legrace. Vím, že když jdu po chodníku a je to bezpečné, v případě nutnosti dokážu vést obě dvě Avinku i Ebinku. To je pro mě zase jeden velký úspěch. Udělalo mi to velkou radost. Kroky nás zavedly do Panerie, kde jsme si dali kávu a čokoládu, odpočinuli si a vyrazili na cestu domů.

Nedělají mi radost jen moje menší či větší úspěchy, ale také šikovná Avinka. Dlouho mi nemusela podávat lékovku s léky, tak jsem myslela, že to nepodá, když mi před pár dny zase spadla. To jsem se moc spletla. Zvládla to báječně, tak rychle, skoro jsem se nestihla připravit :-) Další novinkou je, že Avinka mi nosí i poštu. Předevčírem mi spadly na zem brýle, nerozbili se, jsou to polarizační brýle. Avinka přiběhla a brýle mi krásně do klína podala :-) Tímto děkuji všem, co se na výcviku Avi podíleli. Co nám moc nejde je rozsvícení a zhasnutí stojací lampy, ale pracujeme na tom. Věřím, že to dokážeme. Jsme přece šikovný holky :-)

Přejeme krásný advent, klidné a pohodové Vánoce, bohatého Ježíška v nadcházejícím roce 2014 spoustu zdraví...

Těšíme se příště.
Daniela Machová, Avi a Ebi.